شیوه های حمل و نقل


کاربرگرامی/مشتری عزیز

سرام پخش با هدف کاهش هزینه های شما افزایش سطح خدمات و آسایش شما روش های گوناگونی از حمل کالا را به شما معرفی می‌نماید، حضرتعالی می‌توانید با توجه به اهمیت موضوع هزینه یا زمان روش حمل و نقل کالای خریداری شده را انتخاب نمائید، مطمئن باشید روش‌های حمل و نقل به هیچ عنوان در کیفیت کالا تاثیری ندارند و صرفاً شرایط گوناگون برای سلایق و بودجه‌های گوناگون پیشنهاد گردیده است.

روش حمل توسط سرام پخش

در این روش پس از انتخاب و خرید کالای مورد نظر، آدرس محل دریافت کالا را ثبت می‌نمائید، نرم افزار طبق محاسبه وزن کالا و حجم کالا قیمت حدودی حمل را مشخص می‌نماید و حضرتعالی در صورت تائید هزینه حمل، موافقت خود را با حمل کالا و تحویل در محل مذکور اعلام می‌دارید. هزینه حمل در ذیل فاکتور خرید شما ثبت می‌گردد و قابلیت پرداخت آن به همراه قیمت فاکتور خرید کالا وجود دارد. توجه فرمائید در صورت انتخاب گزینه حمل کالا تا مقصد، منظور سرام پخش حمل بر روی وسیله نقلیه در مقصد ذکر شده می‌باشد و در صورتی که نیاز به خدمات تخلیه یا انتقال در طبقات ساختمان دارید، لطفاً در مرحله حمل معین بفرمائید و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنید، تا هزینه تخلیه و حمل، در طبقات بصورت مجزا محاسبه و اعلام گردد. در روش حمل توسط سرام پخش، تحویل دهنده بار (مامور حمل سرام پخش) در زمان تحویل کالا بر روی ماشین حمل کالا یا زمان تخلیه در محل مشخص شده، رسیدی را بعنوان رسید تحویل کالا به شما ارائه می‌نماید که شما با امضاء آن تایید نموده‌اید که کالا را کامل و طبق فاکتور مربوطه دریافت و تحویل گرفته اید. امضای شما ذیل رسید کالا بعنوان سند مالی بدهکاری شما محسوب می‌گردد و با امضای فرم مربوطه تحویل کالا توسط سرام پخش کاملاً و بدون عیب انجام شده است.

روش حمل ترکیبی

در این روش حمل، شما تمایل داشته‌اید که هزینه حمل کالای خود را بدلیل حجم و وزن کمتر از واحد ماشین حمل، با مشتری دیگری شریک شوید، لذا محصول خریداری شده شما در انبار نگهداری می‌شود تا مشتری در مسیر مقصد تحویل کالای شما به سایت مراجعه کند و ضمن خرید همین روش حمل مشترک را انتخاب نماید، در این صورت حمل کالا صورت می‌گردد، پیش بینی ما برای این روش حمل بین 10 تا 20 روز است ولیکن در صورت کاهش یا افزایش زمان هیچگونه مسئولیتی بهده سایت سرام پخش نمی‌باشد. در این روش حمل هزینه حمل کالا فقط حمل تا مقصد بین مشتری تقسیم می‌گردد ولیکن هزنیه تخلیه و جابه جایی در طبقات جداگانه و کامل دریافت می‌گردد. درضمن در این روش حمل رسید تحویل کالا نیز حمل سند مالی بدهی شما و تحویل کامل و سالم محصول به مشتری را خواهد داشت.

روش حمل با مشتری

در صورتی که زمان آزاد دارید و وسیله مناسب جهت حمل کالا به وزن و حجم معرفی شده دارید، می‌توانید با انتخاب این روش حمل آدرس انبار کالا را گرفته و ضمن هماهنگی قبلی با در دست داشتن فاکتور خرید کالا و رسید پرداخت آن به انبار مذکور مراجعه کنید و کالای خود را شخصاً تحویل بگیرید. در این روش حمل بارگیری و قراردادن کالا در وسیله نقلیه شما بعهده پرسنل انبار می‌باشد و بابت بارگیری هیچگونه هزینه‌ای نباید پرداخت نمائید. درضمن در این روش بارگیری، هماهنگی و رزرو قبلی وقت با انبار الزامی است و در صورتی که بدون هماهنگی به انبار مراجعه کنید، سرام پخش بابت معطلی و انتظار شما در درب انبار پاسخگو نمی‌باشد.

روش حمل مستقیم از کارخانه

در صورتی که حجم خرید شما در مقیاس خرید کارخانه ای باشد حمل کالای شما مستقیماً از کارخانه صورت می گیرد. در این روش هزینه حمل توسط شرکت پرداخت گردیده است و شما صرفاً هزینه تخلیه در مقصد را پرداخت می نمایید. در این روش بارگیری طبق واحد کارخانه (مثلاً برای کاشی پالت) انجام میگیرد و امکان خرده بارگیری وجود ندارد. لذا تقاضای ارسال خرده بار نفرمائید. درضمن در این روش بارگیری زمان تحویل کالا بر اساس تنظیمات سامانه حمل و نقل بین شهری امکان تغییر دارد. امکان ورود وسیله نقلیه سنگین در محل شما، محدودیت ترافیکی و مشکلات مسیر تخلیه تا مقصد، بعهده شما می‌باشد، لذا هرگونه محدودیت ترافیکی، باریکی راه‌ها یا مشکلات تخلیه را تا قبل از درخواست حمل به مقصد مربوطه اعلام فرمائید، مسلماً در صورت عدم اعلام، خسارات وارده بعهده شما می‌باشد.

تامین و معرفی کالا

سرام پخش اولین ساختار فروشگاه اینترنتی مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک ایران است، که با هوشمندی و دقت بالای نرم افزار فروشگاه که تولید تیم برنامه نویس مجرب و جوان ایرانی است، بستر مناسبی جهت معرفی و انجام معاملات خرید و فروش تولید کنندگان-توزیع کنندگان-خرده فروشان و مصرف کننده نهایی ایجاد می‌نماید. سیاست تامین و معرفی کالای سرام پخش نشات گرفته از ساختار تجارت آزاد می‌باشد، یعنی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان (بازرگانان) بزرگ و مطرح و خوشنام کشور ضمن معرفی کالای خود و مشخصات فنی کالا و قیمت مصرف کنندگان شعب و مراکز فروش خود را نیز معرفی می‌نمایند. مصرف کنندگان در کمال آرامش در منزل و محل کار خود میتوانند ضمن بررسی و مشاهده محصولات هر تولید کننده، و مقایسه قیمت، کیفیت و مشخصات فنی همه کالاها، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. درضمن امکانات و خدمات خمل نقل، نصب، طراحی و دکوراسیون، نظافت و جابه جایی کالا در این سایت نیز انجام شده است. سیاست تامین و معرفی کالای سرام پخش به هیچ عنوان سمت و سوی برند یا تولیدکننده یا بازرگانی خاصی را ندارد و این سایت بدون هیچ هدف و منظور و جهت دهی به نظر مشتریان، با صداقت و شفافیت ، واقعیت هر تولید کننده و مشخصات فنی محصول آن را به سمع و نظر مصرف کنندگان می‌رساند و مصرف کنندگان در یک فضای رقابتی و آزاد حق انتخاب هر کالا یا محصول را دارند.

سیاست قیمت گذاری

سرام پخش یک بستر اینترنتی و هوشمند بر پایه فروشگاه ارائه کالا است که بطور بی طرفانه و منصفانه اطلاعات و تصاویر محصولات و مشخصات فنی تامین کنندگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با بررسی و مطالعه و مقایسه کلیه اطلاعات می‌توانید انتخاب درست و دقیقی داشته باشید و از خدمات پس از فروش، خرید خود نیز بهره ببرید. سیاست قیمت گذاری سرام پخش در ساختار رقابت و بازار آزاد و با الگوگیری از اصول تجارت آزاد می‌باشد، یعنی سرام پخش به هیچ عنوان در قیمت گذاری محصولات دخل و تصرف ندارد و صرفاً قیمت ارائه شده هر تامین کننده عیناً بدون هیچ کاستی یا افزایشی نمایش داده می‌شود. کلیه قیمت ها تضمین بهترین قیمت از طرف تامین کننده را دارد و در صورتی که قیمت ها از قیمت درج شده بر روی کالا در فروشگاه ها یا شعب زیرمجموعه آن تامین کننده بالاتر بود، شما حق درخواست تخفیف برای خرید خود را دارید. لذا سیاست گذاری قیمت سرام پخش بر پایه‌ی شفافیت و تضمین تامین کنندگان کالا می‌باشد و قیمت ها بر اساس اصول رقابتی از طرف تامین کنندگان در سایت درج می‌شود. شما می‌توانید در بخش فروشندگان کالا از طریق تلفن شعب زیر مجموعه تامین کننده در خصوص صحت اطلاعات و قیمت کالا سوالات خود را مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید.