درباره سرام پخش

صنعت کاشی و سرامیک ایران رتبه زیر 5 جهان را دارد و سهم قابل توجهی از اشتغال زایی و تولید ناخالص ملی و صادرات را نیز به میزان سرمایه گذاری انجام شده در اختیار دارد . استان یزد سهم 60% از این صنعت را بعنوان قطب صنعت در اختیار گرفته است . هزاران بازرگانی ، نمایندگی و فروشگاه خرده فروشی در سراسر کشور ، وظیفه پخش و توزیع و صادرات محصولات سرامیکی ایران را بعهده دارند .
مسلما در گذشته بدلیل تعداد محدود تولید کننده و مشخص بودن نمایندگی ها ، جستجو و انتخاب برای مصرف کنندگان از تعداد محدود فروشگاه و نمایشگاه کاشی و سرامیک بسیار آسان بوده است ، ولیکن امروزه با حضور بیش از 150 تولید کننده ، تنوع ده ها هزار طرح ، رنگ و سایز و ده ها هزار نماینده ، بازرگانی و شبکه های توزیع عمده و خرده فروشی ، مصرف کنندگان دچار نوعی سردرگمی در انتخاب محصولات مورد نظر خود شده اند . از بعدی دیگر زندگی شهری امروز امکان جستجوی فیزیکی و اتلاف وقت در خیابان ها برای بازدید از همه فروشگاه ها و مقایسه قیمت ، کیفیت و طرح و سایز محصولات و انتخاب کالای نهایی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب را به شما نمی دهد .
سرام پخش ، اولین شبکه اطلاع رسانی ، آموزش و معرفی محصولات کاشی و سرامیک و کالای مرتبط با حوزه کاشی و سرامیک است که از صفر تا صد ، مراحل تخریب ، متراژ ، انتخاب ، حمل ، نصب و نظافت را به شما آموزش میدهد و نیز اطلاع رسانی و آگاهی میدهد . سرام پخش ، صرفا با ایجاد بستری ساده بدون نیاز به آموزش یا تخصص خاصی اجازه میدهد ، شما در منزل یا محل کار خود ، با آرامش و صرف وقت مناسب ، محصولات همه کارخانه های کاشی و سرامیک ایران را مشاهده و مطالعه و بررسی کنید ، محصولات را مقایسه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر ، از نزدیکترین فروشنده یا بازرگانی به محل زندگی یا کار خود آگاه شوید و بصورت آنلاین از وی خریداری نمایید ، حمل و نقل این محصول سنگین و حتی تخریب مصالح قبلی ، نصب و نظافت کاشی و سرامیک جدید و حتی مشاوره های حین خرید و نصب نیز جز خدمات رایگان سرام پخش می باشد .
به شما پیشنهاد میکنم ، بجای صرف وقت در ترافیک کلان شهر ها و صرف هزینه برای جای پارک و جستجو در هوای نامطبوع در سطح بازار و خیابان ، در منزل یا محل کار خوب به همراه خانواده ، با یک دهم آن زمان ، از وب سایت سرام پخش کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنید و اجازه بدهید فروشندگان و بازرگانی های نزدیک به شما خدمات حمل ، تخریب و نصب را بعهده بگیرند .

مدیریت سرام پخش