خرید سرامیک پرسلان رنگ بژ

کاشی پرسلان رنگ بژ

کاشی سرامیک و پرسلان بهترین گزینه برای پوشنن کف و دیوار محیط هستند که تقریبا با هر سبک دکوراسیون و مدل مبلمان کاملا هماهنگ می شود و با زیبایی دلپذیرشان، رنگ، طرح و سبک دوست داشتنی را به اتاق محل کار و زندگی می‌آورند. از آنجایی که سرامیک پرسلانی در سبک، رنگ و طرح‌های متنوعی در دسترس هستند، هماهنگ کردن آنها با انواع دکوراسیون نیز به راحتی صورت می‌گیرد.
زمانی که می خواهید یک مکان را کاشی کاری کنید، نکته اساسی که باید در نظر داشته باشید، انتخاب رنگ مناسب برای پرسلان هاست. در داخل پالت های رنگی متنوعی که برای سرامیک پرسلانی وجود دارد، بژ رنگی خنثی، آرام و بسیار انعطاف پذیر می باشد.
پرسلان رنگ بژ، رنگی مابین کرم و قهوه ای روشن است. در طراحی داخلی، برای تغییر و بازسازی کاشی کاری، پرسلان بژ انتخابی مطمئن به شمار می رود. سرامیک پرسلان رنگ بژ با تمام رنگ های دیگر به زیبایی هماهنگ شده و به همین دلیل برای سبک های مختلف طراحی دکوراسیون استفاده می شود.
در کنار همه خوبی های پرسلان رنگ بژ، اگر این محصول به درستی استفاده نشود، ظاهر خسته کننده به کاشی کاری می دهد. تنها راه حل موجود برای رفع این چالش، استفاده و ترکیب رنگ های مناسب در کنار سرامیک پرسلان بژ است. پرسلان بژ با رنگ سبز، آبی کم رنگ، رنگ های گرم (قرمز، نارنجی، صورتی و ...)، طلایی و حتی رنگ های فلزی زنگ زده ترکیب خوبی ایجاد می کند. حتی می توانید ترکیب های جدیدی با رنگ های غیر منتظره با پرسلان بژ پیدا کنید.
از آنجا که تناژهای تولید شده کاشی پرسلان رنگ بژ از طرف کارخانه جات، رنگ با یک اسم اما با تناژ متفاوت از هم هستند بنابراین به جای استفاده از نام رنگ، رنگ مورد نظرتان را از طرح دکور زنده سرام پخش مشاهده کنید یا از فروشگاه سرام پخش تقاضای ارسال نمونه رایگان نمایید. توجه داشته باشید که رنگ و جلوه کاشی کاری به نورپردازی آن فضا رابطه مستقیم دارد و ممکن است رنگی که در طرح دکور زنده یا حتی خانه دوستان تان زیبا دیده می شود در خانه شما به خوبی دیده نشود و یا برعکس جلوه بیشتری داشته باشد.
زیبایی پرسلان رنگ بژ باعث شده تا این محصول در سایز، قیمت و طرح های متنوعی تولید شود. در این صفحه از فروشگاه سرام پخش باکیفیت ترین پرسلان های تولیدی توسط برندهای معتبر ایرانی را مشاهده نمایید. فراموش نکنید اگر به هر دلیلی با فرآیند خرید آنلاین با مشکل مواجه شدید، می توانید با کارشناسان سرام پخش در ارتباط باشید.

قیمت های موجود در سایت تاریخ بروزرسانی آن ها ذکر شده و قیمت نهایی محصولات نمی باشند. لطفا جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت بروز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(035-3357)
+