کاشی طرح کاغذ دیواری پرسلان

ممکن است که شما هم از بکار بردن وسایل ساده و تک رنگ در دکوراسیون منزلتان خسته شده باشید و علاقه مند به اضافه کردن طرح و رنگ به فضای خانه تان باشید. در چندین سال اخیر با نمونه هایی بسیار جدید و زیبا از کاشی سرامیک طرح دار پرسلانی طرح کاغذ دیواری و پارچه روبرو شدیم که در نگاه اول طرح و بافتی کاملا مشابه با کاغذ دیواری و پارچه های رایج در بازار دارند. الگوها و نقش های کاشی طرح دار پرسلانی طرح کاغذ دیواری، فضا را پخته تر جلو می دهند و جذابیت بصری خلق می کنند. کاشی طرح کاغذ دیواری پرسلان برتری قابل ملاحظه ای نسبت به کاغذ دیواری ها دارند: طول عمر و استحکام بالا، شستشوی آسان و امکان نصب در فضاهای مرطوب از مهمترین مزایای کاشی طرح دار پرسلانی ، طرح کاغذ دیواری می باشد. تقریبا برای تمامی فضاها می توان از پرسلان طرح کاغذ دیواری و پارچه استفاده کرد. الگو و مدل پرسلان طرح کاغذ دیواری به گونه ایست که اغلب افراد ترجیه می دهند آن را به عنوان دیوارپوش استفاده کنند. با این حال استفاده از سرامیک پرسلانی طرح پارچه هم برای کفپوش و هم دیوارپوش کاربرد دارد.

خرید اینترنتی کاشی طرح کاغذ دیواری پرسلان

قیمت سرامیک پرسلانی طرح کاغذ دیواری و پارچه با نوع الگو و کارخانه تولید کننده متفاوت است. در گذشته انتخاب و پیدا کردن سبک طرح پارچه و کاغذ دیواری برای پرسلان کار سختی بود و بعد از پیداکردن باید از کیفیت این محصول مطمئن می شدید. اما امروز و با فروشگاه سرام پخش می توانید مدل های متنوع پرسلان طرح کاغذ دیواری و پارچه را مشاهده و بررسی و خریداری کرده و از کیفیت آن ها اطمینان حاصل فرمائید. علاوه بر این شما می توانید از کارشناسان مجرب فروشگاه سرام پخش نیز مشاوره بگیرید تا با مدل های متنوع تری از پرسلان را با توجه به سلیقه و بودجه تان آشنا شوید.

قیمت های موجود در سایت تاریخ بروزرسانی آن ها ذکر شده و قیمت نهایی محصولات نمی باشند. لطفا جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت بروز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(035-3357)
+