سرامیک پرسلان حمام و دستشویی

کاشی دستشویی و حمام پرسلان

کاشی و سرامیک بدلیل دوام بالا، ضد آب، بهداشتی بودن و ظاهری زیبا یک از گزینه های اصلی برای پوشش دیوار و کف دستشویی و حمام می باشد که تاثیر فوق العاده ای بر این فضا خواهد گذاشت.کاشی دستشویی و حمام به کاشی دیوار و سرامیک کف تقسیم می شود. کاشی دیوار حمام و دستشویی از مقاومت فوق العاده ای در برابر رطوبت زیاد حمام و سرویس بهداشتی برخوردار است.
سرامیک کف حمام و دستشویی از خاصیت ضدلغزشی برخوردار می باشد که محیطی ایمن را برای شما و فرزندانتان محیا می کند. طرح های متنوعِ کاشی و سرامیک مناسب برای دستشویی و حمام، انتخاب های نامحدودی برای طراحی فضای دستشویی و حمام شما ارائه می دهند. شما می توانید از کاشی و سرامیک در رنگ های مختلف برای فضای دستشویی و حمام خود استفاده کنید و یا از دو یا چند طرح و رنگ از کاشی را انتخاب کرده و به صورت تلفیقی در فضا به کار ببرید.
سایز کاشی دستشویی و حمام پرسلان نسبت به دیگر فضاهای داخلی ساختمان متغیر می باشد و از کاشی های در سایز کوچک 10 در 10 سانتیمتر شروع شده و حتی به ابعاد بزرگتری تا 80 در 80 می رسد. در این مورد شما باید با توجه به سلیقه شخصی خود، اندازه فضای دستشویی و حمام و قیمت کاشی و سرامیک، انتخاب کنید.

خرید اینترنتی کاشی دستشویی و حمام پرسلان

سرامیک کف حمام پرسلانی و سرامیک کف دستشویی پرسلانی را شما می‌توانید در تنوع سایز و طرح متناسب با سلیقه شخصی خود در فروشگاه اینترنتی سرام پخش انتخاب کنید. برای انتخاب راحت‌تر سرامیک کف حمام و دستشویی شما می‌توانید قبل از آن، دکورهای زنده طرح‌های انتخابی خود ببینید و حمام و دستشویی خود را مجسم کنید تا به راحتی بتوانید کاشی دستشویی و حمام پرسلان را انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید کمترین متراژ مد نظر خود را برای تعویض سرامیک کف حمام و دستشویی خود را با قیمت متناسب با بودجه خود از فروشگاه اینترنتی سرام پخش ببینید و انتخاب و خرید کنید.
در سال های اخیر تنوع بسیاری از کاشی سرویس بهداشتی و کاشی حمام وارد بازار مصالح ساختمانی و دکوراسیون شده است. اگر قصد ساخت یا بازسازی خانه تان را دارید باید بدانید که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین سرام پخش ، بهترین برندهای کاشی و سرامیک ایران را ببینید و بعد از مقایسه و انتخاب، خرید کنید. در فروشگاه آنلاین سرام پخش، ضمن بهره مندی از طیف گسترده محصولات کاشی و سرامیک در کاربری های متفاوت، با امکان محاسبه آنلاین متراژ مصرفی کاشی و سرامیک می توانید کاشی و سرامیک مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت های موجود در سایت تاریخ بروزرسانی آن ها ذکر شده و قیمت نهایی محصولات نمی باشند. لطفا جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت بروز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(035-3357)
+