پرسلان اتاق و پذیرایی

سرامیک پرسلان لابی و سالن پذیرایی

دوام و پایداری یکی از اصول انتخاب کفپوش و دیوارپوش برای لابی و سالن ورودی ساختمان می‌باشد. سرامیک پرسلانی یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای تزئین و پوشش فضاست که در لابی، سالن ورودی و نمای ساختمان استفاده می‌شود.
یکی از بهترین امتیازاتی که سرامیک پرسلانی لابی و سالن ورودی ارائه می¬دهد، لعاب یکپارچه و نفوذ ناپذیرِ سرامیک پرسلانی است. این ویژگی باعث نظافت آسان و رعایت بهداشتی محیطی سرامیک پرسلانی در لابی و سالن ورودی می¬گردد. انتخاب و خرید پرسلان برای لابی و سالن ورودی به جلوه زیباتر فضا کمک می‌کند و یکپارچگی بهتری در این محصول احساس می‌شود. این یکپارچگی باعث جلوگیری از نفوذ آب به دیوار و کف می‌شود و مانع از پوسیدگی دیوار می‌شود.
همچنین سرامیک پرسلانی لابی و سالن ورودی از استحکام بالایی برخوردارند و در برابر شرایط مختلف و ترافیک زیاد پا مقاوم هستند. امروزه به کمک فناوری نوین چاپ دیجیتالی، امکان چاپ انواع طرح‌های مختلف روی سرامیک پرسلانی با بهترین کیفیت ممکن فراهم شده و این بهترین فرصت را برای معماران، پیمانکاران و هتلداران برای خلق زیبایی هرچه بیشتر به وجود آورده است

خرید اینترنتی سرامیک پرسلانی لابی و سالن ورودی

برای انتخاب و خرید پرسلان لابی و سالن ورودی باید دو فاکتور مهم را مد نظر قرار داد: فاکتور اول و مهم‌ترین آنها، زیبایی پرسلان و مطابقت آن با سبک دکور منزل یا هتل است. مورد دوم اندازه سرامیک پرسلانی ست: انتخاب سایز پرسلان با توجه به فضای لابی یا ورودی ساختمان صورت می‌گیرد. سایزی را برای سرامیک پرسلانی لابی و سالن ورودی انتخاب کنید تا بتوانید حداکثر تعداد سرامیک سالم در آن محیط نصب نمایید.
با فروشگاه آنلاین سرام پخش، از جدیدترین انواع سرامیک پرسلانی مناسب لابی و سالن ورودی ساختمان با بهترین قیمت و کیفیت مطلع شوید. همینطور فروشگاه سرام پخش، بستری را برای شما عزیزان آماده کرده تا بتوانید به صورت مستقیم بر سر هزینه نهایی با تامین کننده مذاکره کنید و تجربه یک خرید آنلاین موفق داشته باشید.

قیمت های موجود در سایت تاریخ بروزرسانی آن ها ذکر شده و قیمت نهایی محصولات نمی باشند. لطفا جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت بروز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

(035-3357)
+