نمایندگان فروش خود را از سرام پخش بخواهید

یکی از مشکلات صنعت مصالح دکوراتیو ساختمانی که سرام پخش در جریان تحقیقات بازار به آن پی برده است، چالش تولیدکنندگان برای ایجاد شبکه توزیع و‌فروش کالای خود ‌میباشد چرا که ایجاد یک شبکه توزیع و فروش گسترده، پویا و فعال نیازمند زمان وهزینه ی بالایی است. لذا سرام پخش برای یافتن اعضا شبکه توزیع در هر استان و شهر راه حل مناسب و کم‌هزینه ای برای شما ارائه کرده است. سرام پخش از بین ده ها هزار فعال پخش و فروش کالا در بانک اطلاعاتی خود که روزانه بروز رسانی میشود، بر اساس درخواست شما در هر منطقه یا شهر بهترین ها را انتخاب و پس از بررسی اهم پارامترهای تخصصی و اعتباری مورد نظر شما، بهترین و مناسبترین عضو شبکه ‌توزیع در آن منطقه را به تولید کننده پیشنهاد میدهد. به شما پیشنهاد میکنیم به سرام پخش اعتماد کنید و شبکه توزیع خود را بر اساس پیشنهادات دقیق سرام پخش با کمترین هزینه و سریعترین روش بروز رسانی نمایید.

مراحل درخواست شبکه توزیع کالا (نماینده یاب)

مشاهده ویدئوی آموزشی

ارسال درخواست نماینده‌یاب توسط تولیدکنندگان:

در این مرحله تولیدکنندگان پس از تکمیل فرم مربوطه، شرایط دریافت نمایندگی خود را بیان می‌کنند.

اجرای فراخوان نماینده شو برای تولیدکنندگان و فروشندگان:

پس از بررسی درخواست تولید کننده توسط سرام پخش و عقد قرارداد، فراخوان کشوری یا استانی برای کلیه فعالان صنفی انجام خواهد شد.

بررسی درخواست نماینده متقاضی توسط سرام پخش:

سرام پخش پس از بررسی فرم ثبت نامی متقاضیان نمایندگی، فرم ها را جهت تایید برای تولید کننده ارسال می کند.

تایید درخواست نماینده متقاضی توسط تولید کنندگان:

در مرحله بعد تولیدکنندگان می‌توانند نمایندگان خود را به‌صورت مستقیم و بدون هیچ‌گونه مداخله‌ای انتخاب کنند و کارهای عقد قرارداد را پیش ببرند.

برای هر استانی که تولیدکننده قصد انتخاب نماینده دارد،
سرام پخش حداقل 5 نماینده را معرفی خواهد کرد.

اجرای کمپین تبلیغاتی رایگان 2 ماهه: سرام پخش برای حمایت از تولیدکنندگان و نمایندگی‌ها کمپین‌های تبلیغاتی برای فروش را تا 2 ماه به‌صورت رایگان برگزار می‌کند .

به‌روز رسانی اطلاعات کارخانه: سرام پخش اطلاعات کارخانه‌های تولید کننده را به‌مدت یک‌سال برای قراردادهای نماینده‌یاب کل کشور خود رایگان به‌روز می‌کند.

مزایای ثبت درخواست نمایندگی در سرام پخش

دسترسی نامحدود به نمایندگی‌های کشور

ایجاد شبکه توزیع و پخش کالا با صرف کمترین هزینه

افزایش میزان فروش

افزایش کیفیت ارائه خدمات پس از فروش

جهت ارسال درخواست نماینده یاب کلیک کنید

ثبت درخواست