پرسش و پاسخ
ما در آپارات

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی (بخش اول)

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی (بخش اول)

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی (بخش اول)  | می خواهید یک شرکت نصب کاشی راه اندازی کنید یا به صورت موقت پروژه های نصب کاشی انجام دهید؟
باید بدانید که انجام این پروژه ها، مانند هر پروژه دیگری، بسیار مشکل است و فقط در صورت داشتن ابزار مناسب در هنگام نصب کاشی موفق خواهید شد. ما از متخصصان و شرکت های پیشرو در زمینه نصب محصولات کاشی خواسته ایم، در مورد ابزارهای مورد نیاز برای نصب کاشی، و همچنین آنهایی که تاثیر خوبی روی کیفیت نهایی کاشی کاری خواهند گذاشت، را معرفی کنند. اگر شما کاشی کار هستید و یا قصد انجام پروژه های کاشی کاری را دارید، حتماً موارد اشاره شده در این لیست را بررسی کنید.

ابزار شماره ۱) دستگاه بُرش بلبرینگی

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی

دستگاه برش دستی یکی از آن ابزارهایی است که شما برای کاشی کاری همیشه باید به همراه داشته باشید. حملِ آسان، قابل استفاده برای اکثر کاشی ها و انجام بُرش های دستی یا مورب از جمله ویژگی های دستگاه برش بلبرینگی می باشد.
در هنگام خرید، دنبال خرید دستگاهی باشید که راهنماهای اضافی در مورد اندازه ها (مانند خط کش های جانبی یا خطوط راهنما) داشته باشد. این راهنماها در هنگام بُرش کاشی ها باعث افزایش دید خواهند شد و برش های دقیق تری را ارائه خواهند داد.
دستگاه بُرش بلبرینگی برای بُرش کاشی های سرامیکی یا کاشی های شیشه ای مناسب است و برش های کاملا تمیز و دقیقی ایجاد می کند و تاثیری بروی کیفیت کاشی نخواهد گذاشت.

ابزار شماره ۲) مته های برقی برای ایجاد سوراخ روی کاشی ها

 

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی
ایجاد سوراخ روی سطح کاشی ها نیاز به ابزار دقیق و با کیفیت دارد. مته های برقی یک ابزار نصب کاشی بسیار مهمی ست که به شما این امکان می دهد تا به صورت صحیح و دقیق این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید که بیشتر مته های حفاری فقط ۲۰-۲۵ سوراخ روی سطح کاشی طول عمر دارند، و بعد از آن کند می شود و نیاز به مته جدیدی خواهید داشت.

ابزار شماره ۳) انبردست مخصوص کاشی

انبُردست مخصوص کاشی ها یکی دیگر از ابزارهای مفید و آسان برای استفاده در کاشی کاریست. و بیشتر برای بزرگ کردن سوراخ در کاشی ها و شکل دادن به لبه های کاشی یا ایجاد منحنی در کاشی از آن استفاده می شود و این کار را با ایجاد ضربه های کوتاه و محکم انجام خواهد داد. همانند دستگاه بُرش بلبرینگی بعضی از این انبردست ها نیز دارای راهنماهای مخصوص برای تراز کردن هستند. در هنگام استفاده از این ابزار به یاد داشته باشید که برای بُرش های دقیق باید صبر و حوصله به خرج دهید و با عجله کردن تنها به کاشی ها آسیب خواهید رساند.

ابزار شماره ۴) سیستم تراز کننده کاشی

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی

این ابزار یکی از ابزار مورد علاقه کاشی کاران حرفه ای ست. سیستم تراز کننده کاشی دارای کلیه ابزارهای کوچک و ضروری برای نصب کاشی می باشد. با این سیستم شما کاملا مطمئن می شوید که لبه به لبه کاشی در یک سطح تراز و فاصله تمام کاشی ها با یکدیگر یکسان باشد. همین طور استفاده از این سیستم نیازی به کسب مهارت نخواهد داشت. این سیستم از دو قسمت: کیلیپس (اسپیسر) (سفید رنگ) و پُل (ترازکننده) (قرمز رنگ) تشکیل شده است. اگر کاشی کار هستید و قصد دارید به دفعات از این سیستم استفاده کنید، انبردستی (پلایر) مخصوص این کار نیز قابل استفاده است. مزیت استفاده از انبر دستی این است که سرعت کار بالا میبرد و نیز قدرت فشار را بیشتر می کند. اما اگر تصمیم برای استفاده مجدد ندارید، فقط برای یک بار کاشی کاری می خواهید این کار را انجام دهید، به راحتی میتوانید با فشار دست این کار را انجام دهید.

ابزار شماره ۵) سطل لاستیکی بنایی

ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی

از سطل های لاستیکی برای مخلوط کردن ملات خود استفاده کنید. سطل های لاستیکی تمیز تر از سطل های پلاستیکی معمولی، نگهداری و حمل و نقل آن ها آسان تر می باشد. این سطل ها، گرچه لزوما فقط به عنوان ابزاری برای مخلوط کردن ملات قابل استفاده نیستند و برای مخلوط کردن سیمان، حمل مواد و ذخیره چیزهای جزئی برای روز های بعدی نیز استفاده می شوند. از این سطل ها در اندازه ها و حجم های مختلف موجود است.

 

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] ابزار مورد نیاز برای نصب کاشی (بخش اول)

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments