پرسش و پاسخ
ما در آپارات

انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)

انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)

پرلاتور شیر آب :

ممکن است شما هم متوجه شده باشید فشار آب شیرآلات خانه تان نسبت به روزهای اول سکونت کمتر شده یا فشار جریان خروجی از آن متناسب با نیاز خانواده تان نیست. راه حل این مشکل، نصب پرلاتور یا سرشیر کاهنده مصرف آب مناسب با شیرآلات شماست. همچنین پرلاتور یا سرشیر آب یکی از قطعاتی ست که در کنترل مصرف جریان آب نقش بسیار موثری دارد.

پرلاتور چیست؟

پرلاتور یا آبفشان یک سر شیر کاهنده مصرف آب است که روی قسمت آبریز شیرآلات قرار می گیرد و کار کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب، جلوگیری از پاشش آب به اطراف سینک انجام می دهد. شما می توانید از پرلاتور در تمام خروجی های شیرآلات مهم خانه (مثل شیر دوش حمام، شلنگ توالت ، شیر روشویی و شیر ظرفشویی ) استفاده کنید.

انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سرشیر آب کاهنده مصرف رزوه داخل (۳ لیتر در دقیقه)
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سرشیر آب کاهنده بلندا مدل رزوه بیرون (۶ لیتر در دقیقه)
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سر شیر کاهنده آب نئوپرل مدل PCA.SLC.6L کد M24
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سر شیر آب نئوپرل مدل SPRY.PSA

انواع پرلاتور شیرآب

انواع سرشیر کاهنده مصرف آب برحسب نوع جریان خروجی آب و درصد صرفه جویی آب به نمونه های مختلفی تقسیم شده است. سرام پخش توصیه می کند که قبل از خرید اینترنتی پرلاتور سرشیر آب حتما با این مدل های آشنا شوید: 

پرلاتور هوا دهنده

این نمونه از سرشیر کاهنده آب قابلیت ترکیب هوا با آب را دارد. در نتیجه استفاده از پرلاتور هوا دهنده، جریان آبی حجیم تر، به رنگ سفید و بدون پاشش تولید می شود. اگر یکبار از این آبفشان استفاده کرده باشید، متوجه حس نرمی روی پوست در نتیجه برخورد با جریان آب خروجی خواهید شد. به همین دلیل برای بیشتر شیرآلات منزل، پرلاتور هوا دهنده خریداری می شود.

پرلاتور لمینار

آبفشان لمینار تنها برای کنترل بهتر جریان آب خروجی و بدون ترکیب آن با هوا به کار برده می شود. پرلاتور لمینار برای مکان هایی مثل بیمارستان که جریان آب زیادی مورد نیاز است، کاربرد دارد.

انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
پرلاتور اسپری کننده

پرلاتور اسپری کننده برای خانه هایی که فشار آب خروجی کمتر از میزان مورد نیاز است، کاربرد دارد. الگوی آب خروجی از این نمونه آبفشان همانند الگوی دوش، جریان آبی پراکنده و در عین حال متمرکز است که در زمان شستشو تمام سطح دست را پوشش خواهد داد. 

پرلاتور اسپری کننده بارانی

با ایجاد جریان آبی وسیع و اشباع شده، تجربه ای متفاوت نسبت به دیگر پرلاتور ها را رقم می زند. این مدل با داشتن تعداد زیادی خروجی ریز آب، به تولید جریانی شبیه به باران، حس خوبی از شستشو را برای شما به ارمغان می آورد.

پرلاتور میکادو

پرلاتور یا آبفشان میکادو عضوی منحصر به فرد از خانواده پرلاتور هاست. با خلق طرحی چشمگیر و جذاب از جریان آب، آبفشان میکادو بیشتر شبیه به یکی از اکسسوری های جذاب و لوکس برای دکوراسیون خانه شما است. جالب است بدانید که جریان آب خروجی مستقل از فشار آب است و این مدل از آبفشان کاهنده مصرف آب حتی با فشار کم آب هم کار می کند. خرید پرلاتور میکادو برای شیر آب روشویی مکمل خوبی برای دکوارسیون مدرن و خاص حمام و سرویس خانه شماست.

انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سرشیر آب کاهنده ضد سرقت بلندا مدل رزوه داخل
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سر شیر آب نئوپرل مدل swel کد HC
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
سر شیر آب نئوپرل مدل واریو کد۰۰۳۵
انواع پرلاتور (سرشیر کاهنده مصرف آب)
فشار شکن آب نئوپرل مدل ۰۱
راهنمای خرید پرلاتور شیر آب
 
حل مشکل رسوب آب با پرلاتور ضد رسوب

اغلب شهرهای ایران با مشکل رسوب در شیرآلات دست و پنجه نرم می کنند با این حال خلاقیت شرکت نئوپرل سوییس باعث رفع این مشکل شده است: سرشیر آب ضد رسوب با استفاده از مواد نرمی مانند پلاستیک شبکه بندی شده و به دلیل انعطاف بالای پلاستیک، رسوبات و املاح جمع شده به راحتی از آبفشان خارج می شوند. در پرلاتور ضد رسوب شما نیازی به باز و بسته کردن قطعه ندارید و با هر بار باز و بسته کردن شیر آب، رسوب های جزئی نیز خارج می شوند.

خرید اینترنتی پرلاتور شیر آب

در فروشگاه سرام پخش، انواع پرلاتور و سرشیر کاهنده مصرف آب و همچنین سایر لوازم جانبی های مرتبط با شیرآلات را از برندهای معتبر ایرانی با بهترین قیمت برای انتخاب، مقایسه و خرید آنلاین در دسترس شما قرار دارد. اگر سوالی در رابطه با خرید اینترنتی پرلاتور داشتید، می توانید با کارشناسان سرام پخش مشورت بگیرید.

۰
منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از