پرسش و پاسخ
ما در آپارات

ایجاد ۱۸۰ فرصت اشتغال جدید در نجف ‌آباد

ایجاد ۱۸۰ فرصت اشتغال جدید در نجف ‌آباد

ایجاد ۱۸۰ فرصت اشتغال جدید در نجف ‌آباد

نجف ‌آباد_رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نجف ‌آباد گفت: در ماه‌ های اخیر در دو کارخانه کاشی شهرستان که در سال‌ های اخیر و بعد از واگذاری به بخش خصوصی با مشکلات جدی مواجه شده و تا مرز ورشکستگی کامل پیش رفته بود، علاوه بر حفظ اشتغال موجود بیش از ۱۸۰ فرصت اشتغال جدید ایجاد شد.

محمد مغزی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایمنا از نجف ‌آباد با بیان این مطلب، اظهار کرد: مدیریت جدید این دو مجموعه در چند ماه اخیر برای ۷۰ نفر در یکی از کارخانه ‌ها و برای یکصد و ۱۰ نفر در واحد دیگر اشتغال‌ زایی کرده‌ و ظرفیت اشتغال کارخانه ‌های مذکور را به بیش از ۶۰۰ نفر رسانده ‌اند.

وی اضافه کرد: حجم بدهکاری ‌ها و معوقات حقوق و مزایای پرسنل این کارخانه ‌ها در دوران مدیریت قبلی به حدی افزایش پیدا کرده بود که بسیاری از طلبکاران شروع به اجرای احکام کرده و حتی بعضی از خطوط تولید مجموعه را مالک شدند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نجف ‌آباد با بیان اینکه ظرفیت تولید یکی از این کارخانه‌ ها در حال حاضر ۲۵۰ هزار متر مربع کاشی در ماه است، ادامه داد: در ماه ‌های آینده روند تعمیرات کلی بخش ‌هایی از کارخانه تکمیل شده و تولید به مرز ۵۰۰ هزار مترمربع و تا پایان سال نیز برای رسیدن به ۹۰۰ هزار مترمربع خواهد رسید.

مغزی از تولید کاشی  پرسلان در ابعاد ۴۰ در ۱۲۰ سانتیمتر به عنوان دستاورد جدید این مجموعه یاد کرد و اظهار کرد: این محصول جدید در نمایشگاه بین ‌المللی کاشی و سرامیک تهران عرضه شد.


#کاشی #سرامیک #سرام پخش

منبع: خبرگزاری ایمنا

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments