پرسش و پاسخ
ما در آپارات

تجهیزات LB در کارخانه برزیلی کِراکول نصب می شوند

تجهیزات LB در کارخانه برزیلی کِراکول نصب می شوند

LB

با طراحی و تأمین کارخانه تولیدی سفارش داده شده در مارچ ۲۰۱۸ در جوندیائی در ایالت سائوپائولوی برزیل، به همکاری تجاری خود با گروه کِراکول (Kerakoll) که راهبرِ جهانی در تدارک ملات‌های خشک (Dry Mortars) است، ادامه می‌دهد.
کارخانه شامل بخش‌های انبارش، بچ بندی و اختلاط، به وسایل لازم برای بهینه سازیِ جابجائی مواد اولیه و اطمینان از بیشترین انعطاف پذیری تولید مجهز شد. این کارخانه روی سطح کل نزدیک به ۵،۰۰۰ متر مربع گسترده شده است و ظرفیت تولید ۴۰،۰۰۰ تن در سال دارد.
برای کِراکول که شرکتی چند ملیتی تحت رهبری لوکا اِسقِدونی (Luca Sghedoni) است، راه اندازی کارخانه جدید بخشی از راهبرد نفوذ به بازار وسیع برزیل به شمار می‌رود که هدف از آن تثبیت شرکت به عنوان یک شریک کلیدی برای معماران و مشتریان عمده و افزایش تمرکز بر فناوری‌های سبز و با زیان‌های زیست محیطی اندک می‌باشد.
برای این منظور، در آغاز سال کِراکول یک برنامه سرمایه گذاری ۲۵ میلیون یوروئی را برای دوره دو ساله ۲۰۱۹-۲۰۱۸ اعلام کرد که علاوه بر کارخانه جدید، تملک بازیگر محلی (سیمِنتولیت، Cimentolit) و ایجاد یک آزمایشگاه R&D برای توسعه راه حل‌های فناورانه‌ای پایدار را نیز در بر می‌گیرد.

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش اینستاگرام ما را دنبال کنید
۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *