پرسش و پاسخ
ما در آپارات

تهیه و بررسی فرمولاسیون بدنه و لعاب کاشی تک پخت دیواری

تهیه و بررسی فرمولاسیون بدنه و لعاب کاشی تک پخت دیواری

تهیه و بررسی فرمولاسیون بدنه و لعاب کاشی تک پخت دیواری

فرمولاسیون بدنه و لعاب کاشی تک پخت دیواری

رقابت در بازار کاشی همراه با افزایش هزینه های تولید، صنعت کاشی را به سوی معرفی فرایندهای تولید کاملا خودکار از جمله چرخه تک پخت و پخت سریع سوق داده است.

دلیل اصلی استفاده زیاد از این نوع کاشی ها، سیکل پخت کوتاه و بسیار بالای تولید آن است. مخصوصا کاشی های تک پخت متخلخل علاوه بر امتیازات ذکر شده بالا، این امکان را فراهم می کند که دقت بسیار بیشتری بر کنترل ابعاد کاشی صورت بگیرد.

هدف از انجام این پروژه بررسی و ساخت بدنه و لعاب کاشی منوپروزا می باشد. بر این اساس آزمایش های چندی روی بدنه های خام و پخته، از جمله : مقاومت خام، خشک و پخت بدنه ها، درصد جذب آب و انقباض، بررسی ریزساختاری و فازی بوجود آمده با استفاده از آنالیز اشعه X و میکروسکوپ الکترونی و… انجام شد. نتایج حاکی از تطبیق خواص بدنه ها و لعاب های مورد مطالعه با استاندارد های EN می باشد.


#کاشی # سرامیک #سرام پخش
[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]
[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments