پرسش و پاسخ
ما در آپارات

ثبت تاکنون ۲۹۰۰ مورد سفارش واحدهای تولیدی در یزد

ثبت تاکنون 2900 مورد سفارش واحدهای تولیدی در یزد

ثبت تاکنون ۲۹۰۰ مورد سفارش واحدهای تولیدی در یزد

ثبت سفارش واحدهای تولیدی

در یزد

رییس کل سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان این‌که درحال حاضر این استان مجهز به زنجیره کامل تولید فولاد،‌ کاشی و سرامیک و شیشه است،‌ گفت: تاکنون ۲۹۰۰ ثبت سفارش واحدهای تولیدی در استان یزد انجام شده است.

به گزارش یزدی نیوز «محمدرضا علمدار یزدی» در سی و چهارمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوص که با حضور استاندار برگزار شده، اظهار کرد: خوشبختانه فرآیند ثبت سفارش که پیش از این در اختیار تهران بوده به استان یزد تفویض شده و این مهم در راستای کاهش روند اداری بخش خصوص انجام شده است.

وی با بیان این ‌که از زمان تفویض ثبت سفارش به استان یزد تاکنون دو هزار و ۹۰۰ مورد ثبت شده است، افزود:‌ ما سعی کردیم ثبت سفارش برای تولید کننده در استان یزد را بدون محدودیت انجام دهیم.

رییس کل سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت یزد زمان ثبت سفارش در این استان را یک روزه دانست و گفت:‌ به دلیل سرعت بالای ارائه خدمات در این بخش برخی از تولیدکنندگان استان‌ های همجوار ثبت سفارش خود را در یزد انجام می‌ دهند.

علمدار یزدی اختصاص رتبه چهارم کشوری در انجام ثبت سفارش را از جمله دستاوردهای استان یزد عنوان و تصریح کرد:‌ علی ‌رغم سختی ‌های متعدد در حوزه سرمایه‌ گذاری خوشبختانه استان یزد در حال حاضر به زنجیره کامل تولید شیشه، فولاد و کاشی و سرامیک مجهز شده است.

این مسئول در ادامه تأکیدکرد:‌ مجهز شدن به زنجیره کامل تولید سنگ آهن مهمترین برنامه توسعه ‌ای صنعتی و استان یزد تا سال ۱۴۰۴ است.

«محمدرضا حبیبی» رییس کل دادگستری یزد،‌ با بیان این‌که‌ در جنگ نظامی سربازان خط مقدم نیروهای نظامی هستند و در جنگ اقتصادی این سربازان سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی بخش خصوصی، گفت:‌ حمایت همه جانبه از سربازان خط مقدم در جنگ ‌های مختلف مهمترین رسالت مسئولان و مردم است.

وی قبول برخی ریسکها به نفع توسعه کشور را از جمله وظایف و بایدهای کاری بخش خصوصی در شرایط کنونی دانست و بیان کرد:‌ حمایت از بخش خصوصی به منظور تلاش برای توسعه اقتصادی یکی از اولویت‌ های اجرایی دستگاه قضایی در استان یزد است.


#کاشی #سرامیک #سرام_پخش

منبع:ایسنا یزد

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments