پرسش و پاسخ
ما در آپارات

خرید اینترنتی شابلون لوله دوبازو و شابلون کنج

خرید شابلون لوله دو بازو و شابلون کُنج

شابلون لوله دو بازو 

با خرید شابلون لوله دو بازو و شابلون کنج ،کار مشخص کردن محل و علامت گذاری لوله ها روی کاشی و سرامیک در کاشی­کاری و یا کابینت سازی از همیشه دقیق­تر شده است. با خرید شابلون لوله دو بازو ، می­توانید نقشه دقیق از تمامی پریزها، محل شیرآلات و لوله­ کشی­ها و حتی محل پیچ­ها را روی کاشی، سرامیک، سنگ و… مشخص کنید.

شابلون لوله دو بازو جهت سهولت در اندازه ­گیری شامل سه خط کش و یک الگوی دایره­ ای شکل پلاستیکی ست که دارای ابعاد ۳۰ سانتی­متر و ۲۵ سانتی­متر هستند.

خرید شابلون لوله دو بازو و شابلون کُنج
شابلون لوله دو بازو استیل ابزارآلات کاریزما
شابلون لوله دوبازو فلزی سایان صنعت
شابلون لوله دوبازو فلزی سایان صنعت
شابلون لوله دو بازو استیل
شابلون لوله دو بازو استیل ابزارآلات کاریزما

شابلون کنج یا الگوبردار سوزنی

راحت ترین راه برای کشیدن الگوهای مختلف بر روی کاشی و زمانی که نیاز به برش دقیق الگوهای پیچیده دارید، استفاده از شابلون کنج یا الگوبردار سوزنی است. شاید بهتر باشد شابلون کنج را یک ابزار ضروری برای حرفه ای ­ها دانست. الگوبردار سوزنی جهت کاشی­کاری، ماکت سازی، قالب سازی و حتی تهیه الگوهای خیاطی متناسب با ابعاد شابلون بسیار کارآمد می باشد.

با خرید شابلون کنج طیف متنوعی از الگوهای لازم، برجستگی­ها، گوشه­ های زاویه­ دار و دور از دسترس، کشیدن لوله­ ها در سایزهای مختلف را به راحتی بکشید.

شابلون کُنج 20 کاریزما
شابلون کُنج ۲۰ کاریزما
شابلون کنج متر سایان صنعت
شابلون کنج متر سایان صنعت

 مزایای خرید شابلون لوله دوبازو و شابلون کنج :

خرید شابلون لوله دوبازو و انواع تجهیزات اندازه گیری و محاسبه کاشی سرامیک با توجه به فوایدی که دارد، همیشه مقرون به صرفه خواهد بود. خلق کفپوش یا دیوارپوشی یکپارچه، با فواصل یکسان، سرعت بخشیدن به روند کاشی­کاری و از همه مهمتر جلوگیری از تخریب کاشی سرامیک و پرسلان از جمله مزایایی هستند که هزینه ای که بابت شابلون دو بازو و شابلون کنج می پردازید را جبران می­نمایند.

شما می­توانید انواع شابلون لوله دوبازو و شابلون کنج و کلیه ابزار اندازه گیری و تراز کاشی را از فروشگاه سرام پخش به صورت آنلاین خریداری نمایید. هر سوالی در روند خرید اینترنتی شابلون لوله دوبازو داشتید، با کارشناسان سرام پخش در ارتباط باشید.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *