پرسش و پاسخ
ما در آپارات

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو |  سه تولیدکننده اروپایی، Moooi،Molteni & C و Bisazza از شوروم‌های جدید خود در شهرهای نیویورک و توکیو رونمایی کردند؛ شوروم‌هایی که با مهارت تمام، این برندها را معرفی خواهند کرد.

 

MOOOI، نیویورک

شرکت مبلمان هلندی Moooi، اولین شوروم خود را در آمریکا افتتاح کرد. این شوروم با طرحی بتنی و پس‌زمینه فولادی در محله Momad واقع شده است. به محض ورود به این فروشگاه ۳۶۰ مترمربعی، تصاویر نورانی جذابی به استقبال شما خواهند آمد که در سمت راست ورودی نصب شده‌اند. در حالیکه در سمت چپ ورودی، نام برند را به‌صورت خط بریل حکاکی کرده‌اند.

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

MOLTENI & C، توکیو

نمایندگی فروش برند مبلمان ایتالیایی Molteni & C در ژاپن، طراحی شوروم خود را بهگروه معماری Patricia Urquiola محول کرد. تیم طراحی، این فروشگاه ۳۰۰ مترمربعی را به دو قسمت روشن و تاریک تقسیم کردند که در قسمت روشن مبلمان و وسایل نشیمن عرضه می‌شود و برای دیدن از سرویس‌های خواب باید به قسمت تاریک فروشگاه رفت. در این شوروم، پنجره بزرگ ۷ متری به چشم می‌خورد که طرح دایرهای وسط آن تداعی‌کننده پنجره‌های Koyto است. پنجره را با پرده‌هایی از جنس چوب سرو پوشانده‌اند تا از ورود نور خورشید جلوگیری کنند.

BISAZZA، نیویورک

آخرین شوروم Bisazza در قلب محله چلسی شهر نیویورک و در سایه پارک High Line، زرق‌وبرق دنیای قدیم را به این شهر بزرگ آورده است. معرق‌کاری‌های معروف برند Bisazza در ویترین شیشه‌ای بلند فروشگاه، نمایی لوکس و دیدنی را ایجاد کرده‌اند. پنل این ویترین‌ها را از چوب‌های تیره ساختند. اگر لوسترهای باشکوه این فروشگاه شما را جذب نمی‌کند؛ به تراس ۱۶۵ مترمربعی رفته و از دیدن پارکHigh Line لذت ببرید.

سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] سه شوروم مدرن در نیویورک و توکیو

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

منبع:مساحت

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments