پرسش و پاسخ
ما در آپارات

سوء تفاهم از کاشی های کاشی کاشی چیست؟

سوء تفاهم از کاشی های کاشی کاشی چیست؟

  سوء تفاهم از کاشی های کاشی کاشی چیست؟ | بسیاری از صاحبان کاشی های سرامیکی برای تزئین دیوار هنگام تزئین خانه های خود، کاشی های سرامیکی را انتخاب می کنند. برای دو فضای مخصوص آشپزخانه و حمام، کاشی های دیوار باید هموار شوند. بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند که کاشی دیوار کاشی بسیار ساده است. در حقیقت، برخی از طراحان غیر حرفه ای، اشتباهات سطح پایین را آسان می کنند.

I. عملکرد کاشی های سرامیکی را نادیده بگیرید

در فرایند کاشی کاشی های دیوار، بسیاری از مردم می توانند عملکرد کاشی را نادیده بگیرند و قوانین را دنبال نکنند. به منظور صرفه جویی در هزینه ها، برخی از مردم کاشی های دیوار لعاب بر روی زمین قرار می دهند. این رویکرد اشتباه باید اجتناب شود.

۲. کاشی های معمولی طبقه به عنوان کاشی های دیوار استفاده می شود

بسیاری از کارگران از کاشی های معمولی به عنوان کاشی های دیوار استفاده می کنند که تا حد زیادی بر اثر استفاده بعد تاثیر می گذارد. در واقع، کاشی های کف کاذب معمولی نمی توانند به عنوان کاشی های دیوار استفاده شوند و کاشی های دیواری خارجی می توانند به عنوان کاشی های دیوار داخلی استفاده شوند اما کاشی های دیوار داخلی هرگز به عنوان کاشی های دیوار بیرونی استفاده نمی شود.

۳، استفاده از کاشی های بزرگ برای چسباندن سطح دیوار خوب است

بعضی افراد به اشتباه معتقدند که بزرگتر اندازه کاشی، درزهای کمتر نوشته می شود. اما آنچه که همه باید بدانند این است که اتاق های کوچک برای کاشی های بزرگ مناسب نمی باشند، زیرا این امر نه تنها سبب زباله ها می شود، بلکه زیبا نیز می شود.

۴، کاشی های بدون درز کوچکتر و زیبا تر هستند

در واقع، آجر بدون درز به طور کامل بدون درز به معنی نیست، شما باید به یاد داشته باشید که یک بند مناسب را ترک کنید. به طور کلی، اندازه آجر بدون درز باید حدود ۱-۱.۵ میلی متر باشد، نه کمتر از ۱ میلیمتر؛ اثر ویژه نیز می تواند فاصله تا ۵ میلی متر را افزایش دهد.

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””]سوء تفاهم از کاشی های کاشی کاشی چیست؟


#کاشی # سرامیک #سرام پخش
گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش
اینستاگرام ما را دنبال کنید

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *