پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات

شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات

شیر مرکزی توکار چیست؟

امروزه متراژ خانه های جدید نسبت به خانه‌های قدیمی کمتر شده اما شاهد ظاهر شیک تر و زیباتر خانه های جدید نسبت به قدیمی تر ها هستیم و علت این امر استفاده از وسایل به روزتر با طراحی‌های شیک تر می باشد. نکته‌ای که در خرید وسایل مربوط به منازل مورد توجه قرار می گیرد  هزینه خرید آن کالا، میزان فضایی که آن محصول اشغال می‌کند و ظاهر آن.شیرآلات توکار تحولی جدید در زمینه انواع شیرآلات محسوب می‌شوند.

شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات

نصب شیر مرکزی توکار چگونه است؟

در مورد شیر مرکزی توکار می‌توان گفت که نصب آن نسبت به شیرآلات روکار تخصصی تر بوده و باید از نیروی متخصص این کار استفاده کرد. نصب این شیرآلات به غیر از خانه‌های نوساز در خانه های قدیمی نیز قابل اجراست. اما نکته حائز اهمیت این است که برای نصب شیرآلات توکار در خانه‌های قدیمی نیاز به تخریب بخشی از دیوار می باشد که این کار با توجه به هزینه‌های بالای تعمیرات بعد از آن زیاد مورد استقبال قرار نمی‌گیرد‌.

در شیرآلات توکار همانطور که از اسم آن پیداست تمامی تجهیزات آن شامل لوله ها و اتصالات، دایورتر، کارتریج و غیره در داخل دیوار قرار گرفته و تنها قاب روی مغزی و دسته شیرآلات روی دیوار قابل مشاهده میباشد. 

توجه داشته باشید که هنگام خرید تمامی اقلام شیرآلات توکار را از یک نوع برند تهیه کنید تا در نصب آنها دچار مغایرت و عدم همخوانی این جزئیات با یکدیگر نشوید.

گاهی به دلیل مشکلاتی مانند رسوب گرفتگی و یا نشتی در شیر آلات توکار ممکن است که مجبور به تخریب بخشی از دیوار شوید. که این مسئله نیز توسط برخی از برندها در بعضی از مدل های شیرآلات تولیدی رفع شده است. بدین صورت که با باز کردن چند مهره تجهیزات از داخل دیوار قابل بیرون آمدن و تعمیر می باشند‌.

شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
ست شیر حمام توکار کروم کی دبلیو سی مدل آوا
شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
ست شیر توالت توکار کی دبلیو سی مدل آوا
شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
ست شیر حمام توکار سفید کی دبلیو سی مدل آوا

نکات مهم در خرید شیرآلات توکار :

در خرید شیرآلات توکار باید به کیفیت مغزی آن توجه بسیار داشته باشید. چرا که در صورتی که مغزی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد و به دلیل عدم کیفیت مغزی نشتی صورت بگیرد، هزینه‌های تعمیر آن بالا خواهد بود‌. البته در بعضی از مدل ها شاهد تعبیه صفحات فلزی نگهدارنده و دیافراگم جهت جلوگیری از نفوذ آب به دیوار می باشیم.

امکان شکستگی به دلیل رسوب گرفتگی در شیرآلات توکاری که از دایورتر به جای سوپاپ جهت انتقال آب به سر دوش استفاده شده است کمتر می باشد.

صفحه محافظی که در شیرآلات توکار به کار رفته است عمر آن را نسبت به شیرآلات روکار بیشتر کرده است. نکته‌ای که حائز اهمیت است ضخامت دیواری است که قصد نصب شیرآلات توکار را بر روی آن دارید، که ضخامت آن باید زیاد باشد و این شیرآلات مناسب نصب روی دیوار های با ضخامت کم نمی باشند.

شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
شیر روشویی مشکی توکار کی دبلیو سی مدل آوا
شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
علم دوش توکار شودر مدل رومر مشکی طلایی ABS(تیپ۴)
شیرآلات توکار تحولی جدید در صنعت شیرآلات
شیر روشویی سفید توکار کی دبلیو سی مدل آوا
 مزایای شیرآلات توکار

عمر بالاتر شیرآلات توکار نسبت به همتایان روکار خود، زیبایی و ظاهر جذاب و مدرن، و مصرف کمتر آب توسط این شیرآلات، شیرآلات تو کار را به گزینه جذابی برای خرید و استفاده در خانه های جدید و با دکوراسیون امروزی تبدیل کرده است.

پیشنهاد سرام پخش :

سایت سرام پخش افتخار این را دارد که با ایجاد بازاری آنلاین انواع شیرآلات روکار و توکار را در معرض دید مصرف کنندگان عزیز قرار دهد و مشتریان گرامی می توانند جهت خرید انواع شیرآلات از طریق سایت سرام پخش اقدام کنند.

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *