پرسش و پاسخ
ما در آپارات

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی  | این اتاق نشیمن سفارشی در یک خانه خصوصی واقع در دهلی، قرار دارد. مالکین خانه تمایل داشتند؛ سالن خانوادگی قدیمی‌شان را به یک فضا پرتکاپو و جذاب تبدیل کنند.
طرح مواج اتاق مانند دو جزیره دیده می‌شود؛ جزیره اولی روی صندلی‌ها و چیدمان اتاق تمرکز کرده و دیگری، نمایی زیبا روی دیوار خلق کرده است.
زبان طراحی اتاق و دیوارها منسجم است. طرح مواج روی دیوار مانند یک سیستم قفسه‌بندی شده دیده می‌شود که لامپ‌های LED استفاده شده در آن‌ها، نوری ملایم را به ارمغان می‌آورند.
کاناپه‌ها، میزها و طرح روی دیوار، همگی سفارشی ساخته شده‌اند که نتیجه آن، یک طراحی جمع‌وجور است؛ طرحی کم‌حجم که هرگز با استفاده از وسایل پیش‌ساخته حاصل نمی‌شد. قالی پهن‌شده در اتاق نیز، سفارشی تهیه شده است.

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

پلان ماندگار خانه ناشی از کاربرد مواد کم‌حجم، سیستم‌های انرژی کارا و مصالح تجدیدپذیر است. تمامی مصالح از منابع بومی تهیه شدند؛ به گونه ای که همه آن‌ها از فواصل ۵ کیلومتری در دسترس بودند و این مزیت، عدم نیاز به سیستم حمل‌ونقل را به همراه داشت.
استفاده از منابع محلی، تکنیک‌های خاص و هنرمندان بومی، صرفه اقتصادی را به همراه آورد. برای ساخت کاناپه‌ها، ابتدا یک اسکلت چوبی تهیه کرده و درون آن را با فوم پر کردند و سپس آن را لبه‌دوزی کردند.
مشهودترین رنگ‌ها در اتاق، رنگ‌های سفید و طلایی هستند.

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

 

طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی 

 

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] طرح مواج یک اتاق نشیمن در دهلی

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

مشاهده این مطلب
هشت خط تولیدصنایع کاشی ‌در خراسان جنوبی فعال است

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments