پرسش و پاسخ
ما در آپارات

ماشین حساب کاشی آنلاین

سایت اندازه گیری کاشی، ملات و چسب برای پروژه های کاشی کاری

ماشین حساب کاشی آنلاین

سایت اندازه گیری کاشی، ملات و چسب برای پروژه های کاشی کاری


در مقاله پیش، به نام “بهترین سایت های اندازه گیری برای کاشی، دیواره، پشت بام” به سایت های طراحی آنلاین دکوراسیون اشاره کردیم، حال می خواهیم توضیحات بیشتری در  مورد این سایت جذاب بدانیم. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با سایت محاسبگر کاشی ها آشنا کنیم.

برای یک کاشی کاری ساده مثلا نصب کاشی های بین کابینتی در آشپزخانه و یا دیواره های حمام، شما عملاً می توانید تعداد کاشی، ملات، و چسب مورد نیاز خودتان را محاسبه کنید. این محاسبه برای زمانی که محدوده کاشی کاری شما مربع یا مستطیل شکل باشد و یا طول و عرض هر کاشی ۱۰*۱۰ سانتی متر باشد، بسیار ساده به نظر می رسد.

با این حال، در دنیای واقعی متغیر ها و شرایط پیچیده تری وجود دارد: اندازه و ضخامت کاشی های متفاوت؛ بند کشی ها و عرض های مختلف آن؛ انواع الگوهای کاشی، و غیره.

 

از آنجا که دنیای کاشی ها به طور فزاینده ای در حال توسعه و گسترش است، نمی خواهید بیش از حد کاشی خریداری کنید، زیرا شرایطِ استفاده دوباره از آن به سختی محیا می شود و همچنین بر روی هزینه های کلی پروژه نیز می افزاید. به همین دلیل است که کار با یک ماشین حسابِ قابل اعتماد، مهم تلقی می شود.

http://www.ceramic-tile-floor.info/

  • این سایت در اصل، جزء سایت های فروشنده سیستم حرارتی از کف هستند، قرار می گیرد. و محاسبات شما با ارائه یک گزارش و پیشنهادی برای خرید محصولاتش پایان می یابد.
  • این سایت بخش مصاحبه گر خود را برای سالهای زیادی به روز نکرده است.
  • ابزار آسان که به شما اجازه می دهد ابعاد اتاق را بکشید.
  • ابزار مبتنی بر فلش، که بر روی بسیاری از دستگاه های تلفن همراه کار نمی کند.
  • این سایت تعداد کاشی هایی که شما نیاز دارید را محاسبه می کند، نه چیز بیشتر

اکثر ماشین حساب های کاشی آنلاین بسیار ضعیف هستند. عرض اتاق و طول اتاق را وارد کنید و به شما می گوید که اتاق شما ۱۲۰ فوت مربع است. نیکولاس موتت (همکار با Warmly Yours) برنامه نویسان نرم افزاری را استخدام کرد تا یک ماشین حساب کاشی مبتنی بر توربو بسازد که برای تمام این جزئیات جالب توجه است.

 

نه تنها فضای این سایت، کاملا گرافیکی است و به شما این اجازه را می دهد تا خطوط دیوار را برای مکان های مورد نظر خود بکشید، تغییرات تنظیمات چیدمان کاشی را با یک کلیک از ماوس و همینطور تعیین زوایای دیوار و حتی کاربرد های مختلف کاشی را بر اساس ناحیه مورد استفاده (به عنوان مثال، یک پیشخوان ساده آشپزخانه یا پیشخوان جزیره ای) را در پروژه کاشی کاری خود لحاظ کنید.

 

در پایان تمام محاسبات ، گزارش دقیقی دریافت می کنید که نه تنها تعداد کاشی را تخمین می زند، بلکه مقدار چسب و ملات را هم برآورد می سازد.

 

اشکالات عمده

همانطور که قبلا گفته شد این سایت به عنوان یک فروشنده برای سیستم های حرارتی کف فعالیت می کند و در نتیجه پیام های تبلیغاتی شرکت را برای شما نمایش می دهد، البته این تبلیغات چندان آزاردهنده نیستند.

در سال های پس از اینکه این ابزار برای اولین بار توسعه یافت، تکنولوژی به سرعت به حرکت در آمد. در آن زمان، دستگاه های گرافیکی تلفن همراه وجود نداشت. در حال حاضر، این ماشین حساب به خوبی در گوشی های تلفن همراه کار نمی کند.

خلاصه

این ماشین حساب خوب در زمینه حسابگر تعداد کاشی هاست. در دنیای پر از ماشین حساب هایی که اساسا آنچه را که شما می توانید با کاغذ و مداد انجام دهید، برآورد می کنند؛ ابزاری که توسط Warmly Yours در اختیار ما قرار داده می شود، یک ماشین حساب بصری است که واقعا هم به درد می خورد (البته تا زمانی که از PC یا لپتاپ استفاده می کنید.

 

جنبه های مثبت

نمای کلی از طرح های کاشی کاری که مد نظر شماست، در اختیارتان قرار می دهد.

می توانید شکل کلی را بکشید (بدون نیاز به وارد کردن اعداد)

به شما اجازه می دهد تا برای مناطقی که نیاز به کاشی کاری ندارند را از کل محدوده جدا کنید.

الگو های مختلف کاشی را اعمال کنید. (مورب، آجری، و غیره)

گزارشی در پایان به شما می دهد که در آن تعداد کاشی ها و ملات و چسب کاشی در آن لحاظ شده است.

جنبه های منفی

بر روی دستگاه های تلفن همراه یا تبلت ها کار نمی کند.

اساسا یک سیستم فروش برای سیستم حرارتی از کف است.

تعریف کلی

حسابگر تعداد کاشی ها به صورت بصری

کشیدن دیواره ها (بدون نیاز به اعداد)

گزارش خودکار در پایان که برآورد کاشی، ملات و چسب در آن ذکر شده است.

برآورد مقدار سیستم حرارتی کف


#کاشی #سرامیک #سرام_پخش

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments