پرسش و پاسخ
ما در آپارات

موفقیت دیگری برای سرام پخش؛ استارت آپ برتر کشور

موفقیت دیگری برای سرام پخش؛ استارت آپ برتر کشور

سرام پخش، تیم برتر جشنواره ۱۰۰ استارت آپ کشور شد.

بزرگترین رویداد سرمایه گذاری استارت آپی کشور در روز چهارشنبه (یکم بهمن ماه) در سکوی پرتاب یزد برگزار گردید رویداد سکوی پرتاب یزد در حالی به کار خود پایان داد که استارت آپ سرام پخش ، موفق شدند نظر هییت داوران را برای سرمایه گذاری این نهاد جلب کند.

در دوازدهمین ایستگاه کاروان سرمایه گذاری ۱۰۰ استارتاپ، مجموعا ۴۰ میلیارد تومان موافقت برای سرمایه گذاری در این رویداد رقم خورد. ۳۷ تیم استارت‌آپی موفق شدند با کسب امتیاز لازم از داوران رویداد سکوی پرتاب موافقت ایشان را برای مجموع ۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری جلب کنند، از مجموع ۲۹۶ طرح کسب‌وکاری ارسال شده، ۵۸ تیم به داوری نهایی راه یافته بودند. در حاشیه این رویداد، ۱۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری بر دو طرح استانی و همچنین تخصیص ۴ میلیارد تومان تسهیلات به یک طرح ویژه نیز رقم خورد. استارت آپ سرام پخش که پیش از این در نمایشگاه فناوری یزد به عنوان استارت آپ برتر استان یزد شناخته شده بود، این بار هم توانست جزئی از۳۷ تیم برگزیده و تایید شده هییت داوران سکوی پرتاب مورد تقدیر قرار گیرد.

موفقیت دیگری برای سرام پخش؛ استارت آپ برتر کشور

۱۰۰ استارت آپ چیست؟

جشنواره «۱۰۰ استارتاپ» نهادی ست که به صورت میانگین با حجم سرمایه‌گذاری سالانه ۲۰ میلیارد تومان روی ۱۰۰ استارتاپ سرمایه‌گذاری می کند. این سرمایه از طریق شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران خصوصی، دولتی و حاکمیتی تامین می شود. «۱۰۰ استارت‌آپ» تلاش می‌کند علاوه بر کمک به تازگی و پویایی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت‌های بهتری برای استارتاپ‌هایی با راه‌حل‌های فناورانه و محصول ‌محور فراهم کند.

استقبال بی سابقه از این رویداد در استان یزد

استقبال از رویداد سکوی پرتاب در استان یزد به حدی بی نظیر بود که نتایج فوق العاده را برای مسیر سرمایه گذاری استارت آپ های نوپا به همراه داشت. این رویداد در حالی به کار خود پایان داد که مجموع ارزش سرمایه‌گذاری موافقت شده در این رویداد بیش از دو برابر رقم پیش بینی شده یعنی ۴۰ میلیارد تومان بود.

از مجموع ۲۹۶ طرح کسب و کاری که به دبیرخانه ارسال شده بود، ۵۸ تیم به داوری نهایی راه یافته بودند و در روز چهارشنبه ۱ بهمن ماه طرحهای خودشان را در برابر داوران این رویداد ارائه کردند. تیم سرام پخش نیز به عنوان یکی از ۳۷ طرح استارت آپی برتر موفق به جلب نظر داوران برای جذب سرمایه شده است.

برای اطلاع از میزان دقیق سرمایه های جذب شده میتوانید به گزارش زیر مراجعه نمایید.

دانلود کنید

 

 

 


اینستاگرام ما را دنبال کنید

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *