پرسش و پاسخ
ما در آپارات

پخت سوم کاشی

پخت سوم کاشی

پخت سوم کاشی

پخت سوم کاشی | کاشی دیوار را توسط مرحله‌ای بنام پخت سوم دکور می‌زنند . دکور کاشی بدنه یا کاشی بین کابینتی بسته به طرح و برجستگی آن و نیز تنوع رنگی تعداد چاپ آن مشخص می‌شود . انجام این چاپ قطعا با چاپ معمولی کاشی امکان پذیر نیست . به همین دلیل طرحهای دکور کاشی برای پخت به کارخانه‌جات پخت سوم انتقال می‌یابند . در کارخانه‌ی پخت سوم برای برجسته کردن کاشی از مواردی مثل وتروز استفاده می‌کنند ، که بوسیله ی روشهای معمولی چون چاپ سیلک اسکرین و به صورت چند بار چاپ انجام می‌گیرد .

پخت سوم کاشی

ویکتوریا امبینت

رنگ دانه‌های مصرفی نیز همان رنگدانه‌های مورد استفاده در صنعت کاشی و سرامیک است اما با دمای پخت پائین‌تر .

در صنعت کاشی و سرامیک چاپ مدل رولری کاربرد دارد ، اما این رولرها ازجنس سیلیکونی می‌باشند و برای حک روی آن از لیزر حکاکی استفاده می‌کنند .

مواد استفاده شده در چاپ پخت سوم

لعاب شکری یا ویتروزا ( شیشه )

لعاب سفید

پودر چاپ

ریلیف ( جهت چاپ برجسته خمیری )

اکسیدهای رنگی مانند : کبالت ( رنگ سرمه ایی – سبز – قرمز)

انواع لوستر ها – صدفی – آینه ای – رنگی

پلاتین – طلا

لعاب شکر لوستری و صدفی

رنگهای متالیک و اکلیل دار

رنگ قرمز مناسب چاپ پخت سوم

روغن چاپ جهت ساخت خمیر چاپ

بسیاری از تک گلها – کاشی های بین کابینتی از پخت سوم استفاده شده است . این تک گل را بعنوان طرح دکور و فضای بین کابینت بالا و پائین استفاده می‌شود .

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] پخت سوم کاشی

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

مشاهده این مطلب
چند دلیل ساده برای استخدام طراح دکوراسیون داخلی

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

۰

نظرات ۰

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از