پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شرکت طلا سرام کویر

لوگو طلاسرام

در ۱۳۸۷/۰۴/۰۱ به عنوان تولید کننده پخت سوم کاشی و سرامیک در شهرستان مهریز به ثبت رسید که در همان تاریخ به دلیل دوری راه از مراکز اصلی تولید کاشی که کارخانجات عمده ای مانند کاشی عقیق ، کاشی مریم ، کاشی ستاره ، کاشی نارین و … می باشند از مهریز به شهرک صنعتی یزد منتقل و در یک کارگاه که ملک آن استیجاری بود با نصب یک کوره ۱۲ متری ایرانی و ماشین آلات چاپ دستی که ساخت استان یزد می باشد و با تعداد ۶ کارگر در سه شیفت کاری راه اندازی گردید.

از سال ۱۳۸۷ تا به امروز این شرکت با یاری خداوند منان و با سعی و تلاش مدیران و افراد مسئول گسترش یافته و در تاریخ ۰۱/۰۳/۱۳۹۲ فاز توسعه طلا سرام در شهرک صنعتی زارچ با ماشین آلات ایتالیایی تمام اتوماتیک و با تعداد ۵۰ پرسنل در سه شیفت کاری به فعالیت خود در زمینه پخت سوم ادامه داد تا این که به دلیل رکود بازار پخت سه در سال ۱۳۹۴ تغییر کاربری داده و مبادرت به تولید کاشی کف علی الخصوص سایز ۳۰*۳۰ با چاپ دیجیتال نموده است. و هم اکنون با تولید روزانه ۳۰۰۰ متر مربع به صورت سه شیفت و با تعداد ۳۰ کارگر همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

کارخانه خیام میبد در مسیر مشتری‌مداری، مشتریان را شریک اصلی خود می‌داند و به همین دلیل افتخاراتی که موفق به دریافت آنها شده را نیز مدیون شرکای اصلی خود، که همانا مشتریان وفادار هستند، می‌داند.

پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه ISO 9001 ازشرکت MIC انگلستان
پیاده سازی سیستم مدیریت محیط زیست و دریافت گواهینامه ISO 14001 ازشرکت MIC انگلستان
پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و دریافت گواهینامه OHSAS 18001 ازشرکت MIC

پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامهCE از شرکت QMS ایتالیا
کسب رتبه کیفیت برتر کشوری از شرکت ICS کانادا
کسب رتبه صنعت سبز کشوری از سوی سازمان حفاظت محیط زیست
دارنده پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی

مشخصات فنی کارخانه

اطلاعات تماس

استانداردها

استاندارد طلاسرام
۰