پرسش و پاسخ
ما در آپارات

کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

چگونه دغدغه انتخاب کاشی سرویس بهداشتی را نداشته باشیم؟

کاشی سرویس بهداشتی  | امروزه در طرح‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های بسیار متفاوتی در بازار موجود است که انتخاب را برای هرکسی سخت می‌کند. برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی مناسب، عوامل مختلفی نقش دارند و نوع دکوراسیون سرویس بهداشتی شما نیز در این انتخاب تأثیر بسزایی دارد. ابعاد سرویس بهداشتی، مقاومت در برابر لغزش، انحنای دیوارها و حتی جنس آب همگی بر انتخاب کاشی سرویس بهداشتی جدید که مناسب شما باشد تأثیر می‌گذارد. برای آشنایی با نحوه انتخاب بهترین کاشی سرویس بهداشتی با ما همراه باشید.

برای کاشی کاری سرویس بهداشتی ، با کاشی سرویس بهداشتی جدید ، مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ، بهترین کاشی سرویس بهداشتی ایرانی و… روی متخصصان ما حساب کنید. همچنین شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد کاشی سرویس بهداشتی در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

هزینه کاشی‌کاری سرویس بهداشتی در خدمت از ما

هزینه کاشی‌کاری سرویس بهداشتی در خدمت از ما به‌صورت متری محاسبه می‌شود. البته در برخی مواقع نیاز به تخریب و یا کنده‌کاری‌هایی نیز می‌باشد که کارفرما می‌تواند برای این موارد هزینه‌ها را با کاشی‌کار به‌صورت جداگانه حساب کند و یا از شخص دیگری برای این موارد استفاده کند.

روش ثبت سفارش برای کاشی‌کاری سرویس بهداشتی در خدمت از ما

برای استفاده از کلیه خدمات بنایی ساختمان و به خصوص کاشیکاری سرویس بهداشتی، درخواست خود را از طریق اپلیکیشن “خدمت از ما” و یا فرم ثبت سفارش ثبت کنید؛ به محض درخواست شما برای کاشی سرویس بهداشتی، چنیدن متخصص و کارشناس به شما معرفی میشود. حال این منطقی است که انتخاب بهترین کاشی کار سخت باشد؛ به همین دلیل ما برای شما این امکان را فراهم کرده ایم تا با مشاهده پروفایل متخصصان، قیمتهای پیشنهادی و نظرات مشتریان قبلی بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و انتخاب خوبی داشته باشید.

برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی عوامل زیر را در نظر بگیرید

شما برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی سه نوع انتخاب خواهید داشت، یکی برای کف، یکی برای دیوار و دیگری برای سقف. هر سه نوع کاشی نیز می‌تواند یکسان باشند؛ اما برای جذابیت بیشتر توصیه می‌کنیم که حداقل یک قسمت از سرویس بهداشتی را با کاشی متفاوتی تزیین کنید. این موضوع را مدنظر داشته باشید که اندازه، رنگ، شکل و طرح کاشی به زیبایی سرویس بهداشتی شما می‌افزاید و شما برای انتخاب کاشی سرویس بهداشتی باید حتماً این عوامل را مدنظر داشته باشید.

اندازه کاشی سرویس بهداشتی را متناسب با فضای سرویس بهداشتی انتخاب کنید

اندازه کاشی سرویس بهداشتی از عوامل مهم در انتخاب است. این روزها برای دیوارها استفاده از کاشی‌های متوسط و حتی کمی بزرگ برای سرویس بهداشتی محبوب شده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید از کاشی‌های سایز بزرگ استفاده کنید، توصیه می‌کنم در کنار آن‌ها از کاشی‌های سایز کوچک نیز استفاده کنید. برای مثال اگر کاشی دیوارها بزرگ هستند برای کف می‌توانید از همین مدل کاشی ولی با اندازه کوچک‌تر استفاده کنید. با این کار هم کف سرویس بهداشتی ضد لغزش می‌شود و هم دیزاین جالب‌تری خواهید داشت. ولی در کل بهتر است برای سرویس بهداشتی‌های کوچک از کاشی‌های کوچک و برای سرویس بهداشتی‌های بزرگ از کاشی‌های بزرگ استفاده شود.

کاشی سرویس بهداشتی جدید

انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

انتخاب رنگ مناسب برای کاشی سرویس بهداشتی، بیش از ۸۰ درصد دیزاین سرویس بهداشتی را تشکیل می‌دهد. به همین خاطر بسیار مهم است که رنگ کاشی خود را با آگاهی کامل و با در نظر گرفتن ابعاد و دکوراسیون منزل انتخاب کنید؛ زیرا کاشی مهم‌ترین عامل برای داشتن سرویس بهداشتی لوکس و فرح‌بخش است. در ادامه پیشنهاداتی جهت انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

رنگ‌های روشن اولین و بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی
رنگ‌های روشن منعکس‌کننده نور هستند و این باعث می‌شود فضاهای کوچک، بزرگ‌تر به نظر آیند. ازنظر بهداشتی نیز این رنگ‌ها قابل‌قبول‌تر هستند زیرا با نشان دادن کم‌ترین کثیفی‌ای سریعاً به تمیز کردن نیاز پیدا می‌کنند و درنتیجه بهداشت همیشه رعایت می‌شود. تفاوتی ندارد که سبک سرویس بهداشتی شما چگونه است، زیرا رنگ‌های روشن در تمامی سبک‌ها به‌خوبی خود را نشان می‌دهند و هیچ‌وقت تکراری و خسته‌کننده نمی‌شوند. البته بسته به این‌که شما از چه تنالینه ای از رنگ روشن بهره می‌برید، سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی‌تان نیز تغییر می‌کند و به‌راحتی می‌توانید رنگ‌های موردعلاقه‌تان در لوازم سرویس بهداشتی را بارنگ کاشی سرویس بهداشتی ست نمایید.

انتخاب کاشی سرویس بهداشتی بسیار مهم است ، چرا که بخش اعظمی از ظاهر این فضا را به خود اختصاص داده است

با انتخاب رنگ‌های ملایم، سرویس بهداشتی‌تان را آرامش‌بخش کنید!
رنگ‌های ملایمی مانند آبی و یا سبز روشن، تسکین‌دهنده و آرامش‌بخش هستند. رنگ کاشی سرویس بهداشتی، هر چه روشن‌تر و ملایم‌تر باشد، فضا نیز لطیف‌تر خواهد شد؛ اما هم چنان باید برای رسیدن به تعادل لازم در فضا، رنگ سفید را همراه داشته باشید، زیرا رنگ سفید می‌تواند سبک فضا را به‌کلی تغییر دهد.

رنگ‌های تیره را اگر بارنگ روشن مخلوط‌کنید، می‌تواند مناسب باشد
رنگ‌های تیره‌ای مانند طوسی یا خاکستری می‌توانند جلوه خاصی به سرویس بهداشتی بدهند، اما با توجه به تاریک و بسته شدن فضا، باید در انتخاب رنگ‌های تیره دقت لازم را داشته باشید. رنگ‌های تیره‌ای که بارنگی سفید ادغام‌شده‌اند از بهترین گزینه‌ها به‌خصوص برای فضاهای کوچک هستند. یکی از مزیت‌های استفاده از رنگ روشن در این است که می‌تواند ترکیب رنگ‌های متنوع و زیبایی را بارنگ‌های تیره خلق کند. تنالینه های قرمز، زرد، نارنجی ازجمله رنگ‌های مناسب برای ترکیب رنگ‌ها هستند که سبک‌های جذابی را بارنگ‌های تیره به وجود می‌آورند.

کاشی سرویس بهداشتی قهوه ای

جایگزین کاشی سرویس بهداشتی راهی به دکوراسیون‌های نوین
در طراحی محیطی برای زندگی، زیر پا گذاشتن عادت‌ها می‌تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد. زمانی که صحبت از سرویس بهداشتی می‌شود، بدون شک استفاده از کاشی برای پوشش کف و دیوارها به ذهن ما خطور می‌کند. درحالی‌که جایگزین‌های دیگری نیز برای کاشی سرویس بهداشتی وجود دارد که می‌توانند دکوراسیون منزل شمارا عوض کنند. در ادامه برای آشنایی با جایگزین کاشی سرویس بهداشتی با ما همراه باشید.

استفاده از پارکت در سرویس بهداشتی های جدید
چند سالی است در مکان‌های مرطوبی مانند سرویس بهداشتی استفاده از کف‌پوش چوبی یا همان پارکت ضد آب، مورد استقبال قرارگرفته است. پارکت‌های ضد آب با لاک‌الکل پوشانده شده‌اند و در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم می‌باشند که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه‌شده‌اند.

ترکیب چوب و آجر زیباترین جایگزین کاشی سرویس بهداشتی
اگر به دنبال انتخاب پوششی شیک و جذاب برای دیوارهای سرویس بهداشتی هستید، می‌توانید از ترکیب آجرهای قرمز و چوب استفاده کنید. این ترکیب بسیار قابل‌توجه و چشم‌نواز است و به‌خوبی می‌تواند جایگزین کاشی سرویس بهداشتی گردد. البته باید قبل از طرح‌ریزی و شروع، هزینه‌های این کار را نیز مدنظر داشته باشید.

صاحب سبک شدن در سرویس بهداشتی، با کاغذدیواری!
اگر زیبایی و شکوه سبک کلاسیک برایتان حائز اهمیت است، استفاده از کاغذدیواری‌های مخصوص سرویس بهداشتی را به‌عنوان جایگزین کاشی سرویس بهداشتی به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کاغذدیواری‌ها در برابر آب بسیار مقاوم هستند و شما می‌توانید با انتخاب کاغذدیواری‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، سرویس بهداشتی لوکس و منحصربه‌فرد داشته باشید!

مزیت‌های استفاده از متخصصین کاشی‌کاری سرویس بهداشتی شرکت خدماتی خدمت از ما
ارائه خدمات حرفه‌ای کاشی‌کاری ساختمان در سرتاسر تهران و شهرهای شیراز و کرج در سریعترین زمان ممکن
محاسبه هزینه کاشی‌کاری سرویس بهداشتی و دیگر امور بنایی ساختمان بر اساس نرخ‌های اتحادیه
متخصصین کاشی‌کاری ساختمان در گروه خدمت از ما با بررسی کارشناسانه، در صورت امکان کاشی‌کاری سرویس بهداشتی شما را تعمیر و یا بازسازی خواهند کرد تا با این کار در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی قابل‌ملاحظه‌ای ایجاد گردد.
خدمت از ما با تیم پشتیبانی قوی خود، در تمام مراحل انجام خدمات همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و خدمت موردنظرتان در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت انجام شود.

خدمت از ما بهترین خدمات کاشی کاری سرویس بهداشتی را با بهترین قیمت و در سریعترین زمان به شما معرفی می کند.

طرح کاشی سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک آری یا نه؟
کاشی سرویس بهداشتی نیز مانند دیگر مصالح ساختمانی نمی‌توانند به‌صورت دائم و همیشگی باشند و از طرفی دیگر، تعویض آن‌ها نیز مشکل است. به همین دلیل خیلی‌ها ترجیح می‌دهند، بعضی‌اوقات با کاشی‌های کهنه و قدیمی بسازند تا آن‌ها را تعویض کنند؛ اما نکته‌ای که ممکن است خیلی‌ها ندانند این است که به‌جای تعویض می‌توان از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک استفاده کرد.

مزیت‌های استفاده از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک

باعث طولانی‌تر شدن عمر کاشی سرویس بهداشتی می‌شود.
باعث جلوگیری از ایجاد هزینه‌های سنگین کاشی سرویس بهداشتی جدید می‌شود.
می‌توانید رنگی را که دوست دارید بر روی کاشی بزنید و به عبارتی دیزاین سرویس بهداشتی خود را عوض کنید.
با این کار، ترک‌های نازک روی کاشی‌ها به‌خوبی پوشانده می‌شوند.

معایب استفاده از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک

رنگ‌ها ممکن است درگذر زمان و وجود رطوبت بالا پوسته‌پوسته شوند
استفاده از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک نیاز به ملات خاصی دارد که ممکن است در دسترس نباشد.
ممکن است برخی‌ها رنگ کردن کاشی سرویس بهداشتی را نپسندند و به همین خاطر در هنگام فروش به مشکل برخورد کنید.
رنگ گردن کاشی سرویس بهداشتی یک کار موقت و برای مدت‌زمان محدود است که البته با استفاده از رنگ مخصوص کاشی و سرامیک مرغوب، ممکن است تا چند سال باشد نیز دوام داشته باشد.

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک چگونه باید باشد؟

در سرویس بهداشتی‌های کوچک از رنگ‌های تیره و طرح‌های شلوغ نباید استفاده شود، چراکه فضای شمارا کوچک‌تر از قبل نشان می‌دهد. پس بهتر است برای انتخاب رنگ و مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک از رنگ‌های روشن و براق با طرحی ساده استفاده نمایید. برای انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک به ارتفاع سقف نیز دقت داشت باشید اگر سقف سرویس بهداشتی شما کوتاه است، بهتر است از طرح‌های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شمارا بلندتر نشان دهد، همچنین اگر عرض سرویس بهداشتی شما کم است بهتر است از کاشی سرویس بهداشتی با طرح‌های افقی استفاده کنید تا فضای شمارا بزرگ‌تر نشان دهد.


#کاشی # سرامیک #سرام پخش
[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments