پرسش و پاسخ
ما در آپارات

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟ | کفپوش بامبو مهندسی‌شده، محصولی بسیار شبیه کفپوش چوبی مهندسی‌شده است که از یک لایه بامبو کشیده شده روی لایه‌های فیبری تشکیل می‌شود. همه لایه‌ها، با یک لایه پشتی محدود می‌شوند. کفپوش بامبو برای صاحب‌خانه‌هایی مناسب است که به دنبال یک کفپوش کاربردی و مقاوم هستند بدون اینکه از جنبه زیبایی نیز غفلت کنند‌.

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

مزایا کفپوش بامبو مهندسی‌شده

کفپوش بامبو مهندسی‌شده، ویژگی‌هایی بهتر از کفپوش بامبو جامد دارد؛ این نوع کفپوش در برابر رطوبت و تغییر دما مقاوم‌تر است. این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده که بدون تاب برداشتن، منقبض و منبسط می‌شود. این کف‌پوش بادوام را می‌توان با چسب، میخ یا روش شناور نصب کرد.

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

کف‌پوش‌ بامبو سازگار با محیط‌ زیست

بامبو، کفپوشی ماندگار و دوستدار اکوسیستم است. سرعت رشد این گیاه، بسیار بالاست. چون بامبو سریع رشد می‌کند؛ می‌تواند آن را مرتباً درو کرد بدون اینکه به اکوسیستم جنگل‌های بامبو صدمه زد. لایه‌های زیری کفپوش بامبو از جنس چوب اره و باقی‌مانده دیگر مواد است که این خود نیز حاکی از استفاده بهینه از دیگر منابع طبیعی است. کف‌پوش بامبو، انتخاب مناسبی برای دوستداران متریال سبز است. ترکیب زیبایی و استقامت بامبو با ماندگاری ناشی از پروسه مهندسی سازی، کف‌پوشی متناسب با کاربردهای متنوع را به ارمغان آورده است.

 

کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

 

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] کفپوش بامبو مهندسی‌شده چیست؟

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments