پرسش و پاسخ
ما در آپارات

Sacmi Deep Digital در شو روم جدید Sacmi Iberica

Sacmi Deep Digital در شو روم جدید Sacmi Iberica

۲۰۱۹ Cevisama، Scmi Iberica

  (کاستِلیون، اسپانیا) شو روم جدید خود را افتتاح کرد که به منظور نمایش همه جدید‌ترین توسعه‌های ساخت سرامیک و تزئین که به دیجیتالی کردن کامل ۴/۰ و نظارت در هر مرحله منفرد از تولید منجر می‌شوند، طراحی شده است.

خط Deep Digital نمایش داده شده، سامانه‌ای را برای کنترل دیجیتالی همه وظایف ارتقاء سطح از لعاب‌زنی و تزئین تا نشاندنِ دانه‌ها، پوسته‌ها (flake) و اجزای دیگر گرد هم می‌آورد و معرفی می‌کند. این خط سه دستگاه را شامل می‌شود: دو دستگاه DHD1208 دیجیتال که به ترتیب به هدهای Seiko و Dimatix مجهز هستند و دستگاه جدید DDG1422 (لعاب‌زنی دیجیتالی خشک، Digital Dry Glazing) که دانه‌ها و پوسته‌ها را با استفاده از میله‌های رنگ (کالر بار) دیجیتالی توسعه داده شده توسط Sacmi اِعمال می‌کند که اسلب‌هایی با افکت‌های لمسی و عمقیِ بی‌نظیر روی کاشی به وجود می‌آورد. کامل‌کننده خط نمایش داده شده، سامانه اِعمال لعاب VELA 1100 FC و یک کابین CAM 1404 airless می‌باشند.

این خط فراگیر دیجیتالی، هر چیزی را که لازم است در بر دارد تا اِعمال ماده با کیفیت فوق‌العاده بالا و قابلیت اطمینان عالی، کاربر پسند و تعمیر و نگهداری آسان را تضمین نماید. پیرو همان منطق، این خط سامانه نوآورانه تثبیت‌کننده دمای سطح ماده را با ترکیب کردنِ عوامل تابش و همرفت در خود جای داده است. ناظر خط، دیجیتالی کردنِ کل فرایند و کنترل منطقیِ ۴/۰ مراحل مختلف آن را تضمین می‌نماید.

همچنین این شو روم شامل مجموعه‌ای از نمونه‌ها است که فرصت‌های تزئین بی‌شماری را از لحاظ توسعه رنگ نشان می‌دهد که با این آخرین نسلِ خط ارائه می‌شوند و نیز تأکید می‌کنند که چطور لعاب می‌تواند با اینک‌جِت (inkjet)، پایه روغنی با پایه آبی، مایع با جامد و غیره ترکیب شود.

مشاهده این مطلب
موزه فلوریدا و روکش کردن نمای سرامیک سبز

چون حتی محصولاتی که قبلاً در مرحله شکل‌دهی استراکچر شده‌اند، می‌توانند وارد مراحل بعدی تزئین شوند (برای مثال با اِعمال رگه‌دار کردن -veining- برای سنگ‌های آشپزخانه)، پتانسیل قابل ملاحظه‌ای دارد. در این مورد، سنگ‌ها از قبل با رگه‌های موجود در تمام بدنه – پیش از وارد شدن به خط Deep Digital – با کمک سامانه بینائی جدید ثبت شده SVV شرکت Sacmi انتخاب می‌شوند.

همچنین شو روم Sacmi Iberica تازه‌ترین تجهیزات نوآورانه الک کردن و آهن‌زدائی را با نام برند Cuccolini (کوکولینی) نمایش می‌دهد.

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش اینستاگرام ما را دنبال کنید
۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *