avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

ایران از نظر صنایع و معادن، کشور بسیار قدرتمندی است. در این کشور کارخانه های تولید کننده مواد و مصالح ساختمانی به ویژه کاشی و سرامیک متعددی وجود دارد از اینرو ایران را قوی ترین کشور تولید کننده کاشی و سرامیک در جهان می دانند.
با نگاهی سریع به صنعت سرامیک در سالهای گذشته، متوجه روند صعودی تولید و فروش کاشی و سرامیک در این منطقه می شوید.
ما امیدواریم با تدبیر و راهکارهای متخصصان این صنعت، روند موجود را در سال های آینده حفظ کنیم.
با توجه به طیف وسیعی از سیاست های اقتصادی، معامله گران ایرانی، همچنین تجار کشورهای خارجی نیز با مشکلات واردات و صادرات مواجه هستند. در طول پنج سال گذشته حضور موثر گروه صادراتی مارا در این صنعت و آشنایی با نوسانات بازار ما را بر این داشت تا روند سرمایه گذاری و تجارت را برای مشتریان خارجی خود تسهیل کنیم تا مشتریان مارا از مبادلات خود در بازارهای ایرانی لذت ببرند.
مشتریان خارجی خواهان خدمات با کیفیت بسیار بالا و خدمات پس از فروش در این صنعت هستند و گروه صادراتی مارا پیشگامان ارائه انواع خدمات و سرویسها به مشتریان، از ابتدا، بوده و خواهد بود.

همچنین اکثر شرکت های بزرگ و خریداران محصولات ایرانی با مشکلاتی در رابطه باSWIFT  و نقل و انتقالات بانکی مواجه هستند که این به دلیل شرایط سیاسی منطقه و ایران است. در طول این سال ها، مارا همواره شرایطی را فراهم ساخته تا مشتریان خود در یک محیط امن و مطمئن بتوانند محصولات مورد نیازشان را از ایران خریداری کنند و معاملات خود را به راحتی انجام دهند.
علاوه بر این، ما راه های جدیدی را برای ساده تر شدن حمل و نقل مربوط به صادرات با مناسب ترین قیمت پیدا کرده ایم. گروه مارا مشتاق آن است تا در آینده نزدیک با شرکت های بزرگ دیگر در سراسر جهان همکاری کند.

مسعود رستگاری
مدیر عامل گروه مارا – سرام پخش