پرسش و پاسخ
ما در آپارات

Selectum کاشی بام جدیدی که Bongioanni Stampi برای La Escandella طراحی کرده است

Selectum کاشی بام جدیدی که Bongioanni Stampi برای La Escandella طراحی کرده است

La Escandella

 که تولیدکننده پیشروی اسپانیایی کاشی بام مرغوب است، بررسی و توسعه محصول جدیدی با مشخصات فنی نوآورانه را که قادر باشد نیازهای بازارهای داخلی و بین‌المللی را برآورده کند، به Bongioanni واگذار کرده است.

نتیجه این کار، Selectum است که یک کاشی بام با ظاهر سنتی و با چند مزیت انحصاری می‌باشد: ۱۰۰ سال ضمانت، ارائه بدون عیب و حداقل جذب در طول مدت پخت در کاست‌های H؛ سامانه شیارها و زهکشی بهینه شده برای جایگذاری بر روی شیب‌های کم و سامانه Flexilock که امکان نصب با ۱۱ تا ۱۴ کاشی به ازای هر متر مربع را فراهم می‌آورد. کاشی جدید که برای هر نوع بام مناسب است، به خاطر پروژه‌های جدید ساخت و پروژه‌های بازسازی به واسطه استحکام بالای آن و عملکرد عالی در آب و هوای سخت، محبوبیت زیادی در میان شرکت‌های ساخت و ساز کسب کرده است.

این کاشی در یک فرایند چند مرحله‌ای مهندسی شد. نخست، همکاران فنی از Bongioanni Stampi (بونجوآنی اِستامپی) و Bongioanni Macchine (بونجوآنی مَکینِه) پروژه را با استفاده از فایل‌های سه بُعدی توسعه دادند، محاسبات FEM (روش اجزای محدود) را به انجام رساندند تا ضخامت و وزن نهائی کاشی را بدون ضعیف شدن یا تغییر ساختار آن بهینه سازند. سپس، نمونه‌سازی اولیه رزینی انجام شد تا زیبائی‌شناسی کاشی، مشخصات نصب و مراحل مختلف فرایند ساخت تأیید شود.

طراحی مؤثر و سامانه نمونه‌سازی اولیه‌ای که Bongioanni Stampi انتخاب کرد، امکان توسعه سریع کاشی جدید و طیف کاملی از ملحقات را فراهم می‌آورد و در همان حال، همه مشخصاتی را که شرکت اسپانیایی مقرر کرده است، برآورده می‌سازد.

مشاهده این مطلب
فرآیند تولید کاشی

Selectum به طیف جدید و برتر H-SELECTION از La Escandella ملحق خواهد شد و در ۷۰ کشور در سراسر جهان که این شرکت فعالیت می‌کند، فروخته خواهد شد (صادرات به ۴۰ درصد از درآمدهای آن بالغ می‌شود).

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش اینستاگرام ما را دنبال کنید
۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *