در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

 درباره سرام پخش

حریم خصوصی

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سرام پخش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. سرام پخش حق اصلاح و تغییر شروط این توافق‌نامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.
کلیه اصول و رویه‏‌های سرام پخش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. سرام پخش حق اصلاح و تغییر شروط این توافق‌نامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

شرایط استفاده

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سرام پخش استفاده کنند. برای استفاده از بازار آنلاین سرام پخش، می‌بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنند. شما موافقت می کنید؛
• طبق قوانین، دستورالعمل‌ها، و مقررات سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید
• مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید در هنگام ثبت نام از شما درخواست می‌شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما کاملا در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است، وارد حساب کاربری شما شده است. درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیرمجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید. هر نوع استفاده شما از سرام پخش، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و سرام پخش تبدیل نخواهد کرد.
سرام پخش این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا در هر زمان هزینه خدمات، قیمت عضویت، و یا هر هزینه دیگری که دریافت می‌کند را تغییر دهد.
در حل اختلاف‌های بین طرفین که از طریق مذاکره حل و فصل نمی‌شود، موافقت می‌کنید تا سرام پخش به عنوان سوم شخص یا سوم شخصی که از طرف سرام پخش انتخاب می‌شود اختلاف را داوری کند. همچنین شما توجه دارید و موافقت می‌کنید که حکم داوری سرام پخش، نهایی، لازم الاجرا و غیرقابل برگشت است. بعد از اعلام نتیجه، سرام پخش براساس رای صادر شده پرداخت را انجام می‌دهد. شما توجه دارید و موافقت می‌کنید، سرام پخش شما را از طریق ایمیل آدرسی که مرتبط با حساب کاربری شما است برای ارسال اطلاعیه‌ها مطلع خواهد کرد. شما مسئول دریافت اطلاعیه‌هایی هستید که از طریق ایمیل برای شما در زمان اختلاف ارسال می‌شود.
کاربران سرام پخش می‌پذیرند که در صورت بروز هرگونه اختلاف با سرام پخش، مرجع صالح رسیدگی‌کننده به اختلافات، مراجع ذی‌صلاح واقع در شهر یزد بوده و کاربران حق پیگیری در مراجع قضایی دیگر را از خود سلب می‌نمایند. آدرس استقرار تیم سرام پخش مطابق با اطلاعات مندرج در نماد اعتماد الکترونیکی است.

محرمانگی

سرام پخش به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی مشتریان شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد سرام پخش محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه کاربران جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به‌علاوه در این خصوص کاربران به سرام پخش اجازه می‌دهند که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.
بازار آنلاین سرام پخش در ایران مدیریت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا چنانچه کاربری اقدام به انتقال وجه و یا خرید و فروش محصولات غیرقانونی کند، اطلاعات وی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده خواهد شد.
اطلاعات شخصی و مالی کاربران در سایت سرام پخش محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که در نتیجه غفلت صاحب حساب کاربری و اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربران بدینوسیله موافقت می‌نمایند هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به سرام پخش اطلاع دهند.
کاربران متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربران به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربران باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می‌گردند که از شماره موبایل اشتباه (غیر از موبایل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.
سرام پخش برای حفظ آمار مشتریان اطلاعات ایجاد شده توسط خود شامل صورت حساب در وبگاه سرام پخش را در سرور خود حفظ می‌کند. مشتریان با قبول این توافق‌نامه می‌پذیرند که اطلاعات فوق در سرور باقی می‌ماند و قابل حذف نمی‌باشد.

ختم همکاری

کاربران بدینوسیله موافقت می‌نمایند که سرام پخش می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه سرام پخش نمی‌باشد.

موارد ممنوع

• تجاوز به حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران
• برهم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی با استفاده از اطلاعات وبگاه
• اقدام به اعمالی که سبب خسارت به دیگران شود یا موجبات ورود ضرر به دیگران را فراهم آورد
• اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه‌ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می‌گردد
• هر نوع فعالیت دیگری که از نظر سرام پخش نامناسب پنداشته شود
• ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاءکننده، تحقیرکننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد
• ارائه مطالبی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید
• ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد
• هرگونه فعالیتی که خلاف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران باشد

امنیت

کاربران مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین سرام پخش مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود سرام پخش تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیرصحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هر صورت سرام پخش هیچ‌گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد. سرام پخش تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد. چنانچه هریک از شروط، تعهدات مطرح در این توافق‌نامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذی‌صلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافق‌نامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

مدیریت سرام پخش