در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

شیوه-های-حمل-و-نقل

شیوه های حمل و نقل


سرام پخش با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش سطح خدمات و آسایش شما روش‌های گوناگونی از حمل کالا را به شما معرفی می‌نماید. شما می‌توانید با توجه به اهمیت هزینه یا زمان روش حمل و نقل کالای خریداری شده را انتخاب نمایید. مطمئن باشید روش‌های حمل و نقل به هیچ عنوان در کیفیت کالای شما تاثیری ندارند و صرفاً شرایط گوناگون، برای سلایق و بودجه‌های متفاوت پیشنهاد گردیده است.

حمل توسط سرام پخش

در این روش پس از انتخاب و خرید کالای مورد نظر، آدرس محل دریافت کالا را ثبت می‌نمایید. نرم‌افزار طبق محاسبه وزن و حجم کالا، قیمت حمل را مشخص می‌نماید و در صورت تائید هزینه حمل، مراحل ارسال سفارش سریع‌تر انجام خواهد گرفت. هزینه حمل در زیر فاکتور خرید شما ثبت می‌گردد و قابلیت پرداخت آن به همراه قیمت فاکتور خرید کالا وجود دارد. البته شما نیز می‌توانید هزینه حمل را به همراه قیمت فاکتور خود در محل پرداخت نمائید. در روش حمل توسط سرام پخش، تحویل دهنده بار (مامور حمل سرام پخش) در زمان تحویل، رسید تحویل کالا را به شما ارائه می‌نماید که شما با امضاء آن تایید می‌نمایید که کالا را کامل و طبق فاکتور بدون نقص تحویل گرفته‌اید.

حمل ترکیبی

در این روش، شما تمایل داشته‌اید که هزینه حمل کالای خود را بدلیل حجم و وزن کمتر (حد نصاب حمل) با مشتری دیگری شریک شوید، لذا محصول خریداری شده شما در انبار نگهداری می‌شود تا مشتری در مسیر مقصد تحویل کالای شما به سایت مراجعه کند و ضمن خرید، روش حمل مشترک را انتخاب نماید، در این صورت حمل کالا صورت می‌گردد. پیش بینی ما برای این روش حمل بین 10 تا 20 روز است، ولیکن در صورت کاهش یا افزایش زمان هیچگونه مسئولیتی به عهده سرام پخش نمی‌باشد. در این روش حمل، هزینه حمل کالا فقط تا مقصد بین مشتری تقسیم می‌گردد، ولیکن هزینه تخلیه و جابه‌جایی در طبقات، جداگانه و کامل دریافت می‌گردد. درضمن رسید تحویل کالا نیز، سند مالی بدهی شما شده و تحویل کامل و سالم محصول به مشتری را ارائه خواهد داد.

حمل با مشتری

در صورتی که زمان آزاد و وسیله مناسب جهت حمل کالای خود، به وزن و حجم معرفی شده دارید، می‌توانید با انتخاب این روش حمل، آدرس انبار کالا را گرفته و ضمن هماهنگی قبلی با در دست داشتن فاکتور خرید کالا و رسید پرداخت آن به انبار مذکور مراجعه کنید و کالای خود را شخصاً تحویل بگیرید. در این روش حمل، بارگیری و قراردادن کالا در وسیله نقلیه شما به عهده پرسنل انبار می‌باشد و بابت بارگیری هیچگونه هزینه‌ای نباید پرداخت نمایید. درضمن هماهنگی و رزرو قبلی زمان بارگیری با انبار الزامی است و در صورتی که بدون هماهنگی به انبار مراجعه کنید، سرام پخش بابت انتظار شما در درب انبار پاسخگو نمی‌باشد.

حمل مستقیم از کارخانه

در صورتی که حجم خرید شما در مقیاسی بزرگ باشد، حمل کالا مستقیما از کارخانه صورت می‌گیرد. در این روش، هزینه حمل توسط شرکت پرداخت گردیده است و شما صرفاً هزینه تخلیه در مقصد را پرداخت می‌نمایید. در ضمن بارگیری زمان تحویل کالا بر اساس تنظیمات سامانه حمل و نقل بین شهری امکان تغییر دارد. امکان ورود وسیله نقلیه سنگین در محل شما، محدودیت ترافیکی و مشکلات مسیر تخلیه تا مقصد، به عهده شما می‌باشد.