در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

شیوه های پرداخت در سرام پخش

انواع روشهای پرداخت وجه کالا در سرام پخش

پرداخت اینترنتی

۱- پرداخت اینترنتی

تمامی کاربران سرام پخش می‌توانند هنگام ثبت سفارش محصول یا خدمات، از طریق پنل اینترنت بانک خود، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. در هنگام استفاده از این روش، پرداخت موفق به معنای تسویه حساب توسط کاربر می‌باشد. بعد از پرداخت نیاز به اطلاع‌رسانی ندارد و فاکتور خرید به صورت خودکار وارد چرخه‌ی آماده‌سازی و ارسال می‌شود. با انتخاب روش پرداخت آنلاین از مزایای ویژه از جمله اولویت و تسریع روند ارسال و … برخوردار خواهید شد.
- کاربران سایت سرام پخش می‌توانند مبلغ سفارش را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
- هنگام پرداخت به روش اینترنتی، درگاه بانک نمایش داده می‌شود که مبلغ قابل پرداخت مشخص است و در آن اطلاعاتی از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن و تایید گزینه پرداخت، از موفق بودن عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
- شماره ۱۶ رقمی کارت ( این شماره بر روی کارت همه بانک‏‌ها درج شده است).
- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم ( این رمز را می‌توانید از دستگاه‌های خودپرداز سطح شهر یا بانک مربوط بگیرید).
- کد (CVV2) این کد بر روی کارت بانکی ثبت شده است.
- تاریخ انقضا (بر روی کارت بانکی ثبت شده است).
*هشدار!!! به هنگام ورود به صفحه پرداخت بانک، لطفا به آدرس اینترنتی دقت کنید. به نام پذیرنده و آدرس وب سایت سرام پخش توجه داشته باشید.

پرداخت در محل

۲- پرداخت در محل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش و ارسال سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر، آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام تحویل پرداخت نمایند، سرام پخش این امکان را نیز فراهم آورده است، تا در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تحت پوشش سرام پخش باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن پرداخت نمایند. همچنین هزینه پست بر مبلغ کالا افزوده خواهد شد.
*مشتریانی که بخواهند هزینه فاکتور خود را در محل پرداخت نمایند، قبل از ارسال سفارش 30 درصد مبلغ سفارش دریافت خواهد شد.

3- پرداخت به روش کارت به کارت

در این روش، مشتری به شماره کارت و یا حساب شرکت سرام پخش واریز کرده و شناسه فیش واریزی را به واحد مالی سرام پهش اطلاع داده تا سریع‌تر سفارشات ارسال گردد. در این روش، مشتری می‌بایست اصل فیش واریزی را هنگام تحویل کالا به نماینده سرام پخش ارائه کند. در صورتی از طریق روش کارت به کارت صورتحساب تسویه شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند؛ کارت ملی همراه داشته باشد. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.