در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

انواع روشهای پرداخت وجه کالا در سرام پخش

۱- پرداخت اینترنتی

تمامی کاربران سرام پخش می‌توانند هنگام ثبت سفارش محصول یا خدمات، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در وب سایت سرام پخش و یا از طریق پنل اینترنت بانک خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. در هنگام استفاده از این روش، پرداخت موفق به معنای تسویه حساب توسط کاربر می باشد. بعد از پرداخت نیاز به اطلاع رسانی ندارد و فاکتور خرید به صورت خودکار وارد چرخه ی آماده سازی و ارسال می شود.
با انتخاب روش پرداخت آنلاین از مزایای ویژه از جمله اولویت و تسریع روند ارسال و … برخوردار خواهید شد.
آموزش پرداخت اینترنتی کاربران گرامی سایت سرام پخش می‌توانند مبلغ سفارش را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
هنگام پرداخت به روش اینترنتی درگاه بانک نمایش داده میشود که مبلغ قابل پرداخت مشخص است و در آن اطلاعاتی از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن و تایید گزینه پرداخت، از موفق بودن عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
۱- شماره ۱۶ رقمی کارت ( این شماره بر روی کارت همه بانک‏‌ها درج شده است. )
۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم ( این رمز را میتوانید از دستگاه های خودپرداز سطح شهر یا بانک مربوط بگیرید )
۳- کد CVV2 ( این کد بر روی کارت بانکی ثبت شده است )
۴- تاریخ انقضا ( بر روی کارت بانکی ثبت شده است )
هشدار!!! بهنگام ورود به صفحه پرداخت بانک لطفا به آدرس اینترنتی دقت کنید. به نام پذیرنده و آدرس وب سایت سرام پخش توجه داشته باشید

۲- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، سرام پخش این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل سرام پخش باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن پرداخت کنند. همچنین هزینه پست بر مبلغ کالا افزوده خواهد شد.
توجه: سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنجاه هزار تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

تبصره:
چنانچه مبلغ سفارشات شما بیش از ۲۰۰ هزار تومان باشد، امکان پرداخت در محل وجود ندارد.
در این روش هزینه پست به هزینه کل سبد خرید اضافه می شود.

۳- پرداخت به روش کارت به کارت

نکات مهم:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. – به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. – سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنجاه هزار تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.