در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

طراحی کنید

نرم افزار کاشی و سرامیک و موزاییک سافت دکور هم چون مزیتی رقابتی در دستان فروشندگان پیشرو در بازار به شدت رقابتی امروز عمل می کند. این نرم افزار به فروشندگان اجازه داده به راحتی به نیازهای متنوع مشتریان پاسخ داده و سطح تعامل فروشنده و مشتری را افزایش می دهد. نرم افزار کاشی و سرامیک و موزاییک نه تنها به مشتری امکان می دهد خریدی کارآمد و دقیق با بررسی نتیجه نهایی از تاثیر طرح انتخابی نصب شده در فضای دلخواه سه بعدی داشته باشد, بلکه به فروشنده هم امکان ارائه سطح گسترده تری از محصولات متنوع نظیر کاشی, سرامیک گرانیتی, پرسلانی و… همراه با توسعه مدیریت فروش و بازاریابی را می دهد. کافیست فضای مدنظر مشتری را با استفاده از یک عکس در شبیه ساز ایجاد کرده و به مشتری اجازه دهید به تنهایی هم چون یک طراح حرفه ای طرح مورد نظرش را اجرا کند.

ویژگی‌ها

ارائه نامحدود از انواع کاشی و سرامیک (گرانیتی, پرسلانی و..) و موزاییک در گالری مجازی نرم افزار سهولت در دسته بندی مناسب محصولات براساس جنس, طرح, قیمت و… عدم محدودیت در افزودن نمونه های جدید از محصولات به گالری مجازی تنها با یک عکس عدم محدودیت در ایجاد فضاهای مورد نیاز مشتری در شبیه ساز با استفاده از عکس محل امکان محاسبه آسان قیمت نهایی از طرح درخواستی مشترینرم افزار سه بعدی طراحی چیدمان کاشی و سرامیک

داموس سه بعدی ( Domus3D ) یک نرم افزار طراحی داخلی سه بعدی جهت طراحی و چیدمان کاشی و سرامیک و انواع پوشش های ساختمانی می باشد. این نرم افزار ساخت شرکت Maticad ایتالیا با 25 سال سابقه در تولید محصولات و خدمات کامپیوتری می باشد.Arvin Ceramic Ituk
انجام فضاسازی های سه بعدی

سایت آروین سرامیک به روزرسانی شد. از این پس برای آگاهی از به روز رسانی آلبوم طرحهای كاشی و سرامیك از برندهای ایتالیایی، اسپانیایی، چینی و ایرانی اخبار و وبلاگ ما را با ادرس زیر پیگیری فرمایید. همچنین جهت بازدید از محیط های اماده و سفارش فضا سازی سه بعدی برای نمایش محصولات خود، میتوانید با مراجعه به قسمت ثبت سفارش محیط انتخابی خود را در كمتر زمان دریافت نمایید.
تلاش ما بر آن است تا با ارایه بهترین طرح ها و خدمات و با حفظ كیفیت، تنوع و نوع اوری عضوی از تیم شما در مسیر موفقیتتان باشیم. میتوانید از طریق صفحه آروین سرامیك در اینستا گرام با ما در ارتباط باشید. همواره سپاسگزار همراهی و توجهتان هستیم.

Arvin Ceramic Ituk
Arvin Ceramic ItukS.R.S Pars
Design and R&D manager

شرکت اس آر اس پارسدر فروردین ماه 1384 با همکاری شرکت های ایتالیایی شروع به کار کرد و تا به امروز با استفاده از تجهیزات و کارشناسان مجرب و با تجربه نیاز کارخانه های کاشی و سرامیک را در زمینه طرح و حکاکی سیلندرهای چاپ برطرف نموده است.
در سال 1385 با همکاری شرکت هیدرا ایتالیا،تولید انواع افزودنیهای شیمیایی صنعت سرامیک از قبیل روغن چاپ برای ماشین های تخت و روتاری، روانساز بدنه و لعاب و فیکساتیو را آغاز نموده که روغن های خاص برجسته و رلیف و پروتکشن و روغن های پخت سوم را در نهایت کیفیت به مشتریان ارائه می دهد. شرکت اس آر اس پارس جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان گرامی، در سال 1390 اولین شعبه خود را در شهرک صنعتی جهان آباد میبد واقع در استان یزد، مهد کاشی و سرامیک ایران، با تجهیزات روز دنیا افتتاح کرد.
این شرکت در مسیر پیشرفت خود تمامی خدمات چاپ دیجیتال از قبیل اسکن طرح، ساخت پروفایل، شستشوی انواع هد دیجیتال،طرح ها و لوازم یدکی دستگاه های دیجیتال را ارائه می دهد. در اوایل سال 1393با همکاری شرکت اینکو ایتالیا جهت ارائه جوهرهای چاپ دیجیتال، شرکت اس آر اس پارس انبارهای خود را در دو واحد کرج (اشتهارد) و یزد (میبد)، مجهز کرد. همچنین بعد از یک سال سیستم فیلتر جوهر دیجیتال را جهت ارائه خدمات و کیفیت برتر راه اندازی نمود.


S.R.S Pars
S.R.S Pars

Head Office
Tel +98 21 2621 2767
Fax +98 21 2621 2882

Factory 2
Tel +98 35 3237 2833
Fax +98 35 3237 2835