در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

فرصت‌های شغلی

فرصتهای شغلی در سرام پخش

سرام‌پخش؛اولین بازار آنلاین صنعت کاشی و سرامیک، که با تکیه بر 20 سال سابقه فروش و توزیع، بستر مناسبی جهت کاهش هزینه‌های توزیع و پخش کاشی و سرامیک در کشور و اطلاع‌رسانی صحیح و صادقانه ایجاد کرده و از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذب افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحه راهبردهای توسعه منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدام افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنه کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.
ما معتقدیم افراد حرفه‌ای فقط برای حقوق و تامین معیشت کار نمی‌کنند، آنها به دنبال منزلت، جایگاه اجتماعی و زندگی کاری با کیفیت هم هستند. در همین راستا در تلاشیم تا تجربه‌ای متفاوت و ناب از همکاری در کنار هم ایجاد کنیم. صداقت، تعهد به سازمان و تلاش برای بهبود مستمر، از ارزش‌های اساسی خانواده سرام‌پخش می‌باشند که در کنار تحصیلات و دانش کاری عوامل کلیدی جذب استعدادها و نیروهای جدید در سرام پخش را شامل می‌شوند.
حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم سرام‌پخش است. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.
اگر متعهد، مسئولیت‌پذیر و کیفیت‌گرا هستید و می‌خواهید زندگی در سازمانی حرفه‌ای با محیطی دوستانه را تجربه کنید، ما در سرام‌پخش از شما استقبال خواهیم کرد. لطفا برای ارسال درخواست همکاری، فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما پس از ارزیابی اولیۀ درخواست شما، بر اساس رویه‌های سازمانی متعارف در سرام‌پخش با شما تماس خواهند گرفت.

مدیریت سرام پخش

برنامه نویس react , php

طراح 3D , AutoCAD ,photoshop

نیروی تخصص صادرات مسلط به زبان عربی و زبان روسی

فروشنده جهت شیفت عصر و شب

طراح و دکوراتور جهت شیفت عصر و شب