در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

قوانین-عودت-و-شکایت

خدمات و پشتیبانی

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‌های سرام پخش بوده است و در این راستا می‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب به دست شما برسد. با وجود این ممکن است مشتریان پس از خرید، با مسایلی روبه‌رو شوند که در چنین مواردی، خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کارشناسان سرام پخش برای پشتیبانی بهتر و بیشتر شما خدمات پس از فروش را ارائه خواهند داد. این خدمات در قالب گارانتی‌های متفاوت به شما همراهان همیشگی ارائه خواهد شد.
- ارائه خدمات پشتیبانی فروش از طریق اطلاعات وارد شده در سایت می‌باشد، پس در ورود اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید.
- البته که همزمان با دریافت کالا، از صحت و تطابق سفارش ثبت شده در فاکتور فروش اطمینان پیدا می‌کنید، سرام پخش تمامی محصولات و کالاها را تا قبل از نصب گارانتی می‌کند.

گارانتی قیمت:

تمامی محصولاتی که در بازار آنلاین سرام پخش ارائه می شوند دارای گرید و درجه A سازمان استاندارد ملی ایران می‌باشند. قیمت‌های ارائه شده در بازار آنلاین سرام پخش با توجه به سیاست قیمت‌گذاری بدون هیچ‌گونه دخل و تصرفی توسط تولیدکننده و خدمات‌دهنده ارائه می‌شود. البته تمامی قیمت‌ها در یک بازار رقابتی شفاف در دسترس شما مشتریان عزیز خواهد بود تا بتوانید در انتخاب خود تنوع بیشتر و بالاتری داشته باشید.
- قیمت محصولات ارائه شده در بازار آنلاین سرام پخش بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد که در پایان به فاکتور نهایی شما اضافه خواهد شد. فاکتور رسمی به شما ارائه می‌گردد.

گارانتی اصالت و کیفیت:

با توجه به این که تمامی کالاهای ارائه شده در بازار آنلاین سرام پخش دارای مشخصات فنی محصولی می‌باشند و همه آنها استانداردهای لازمه سازمان استاندارد ملی ایران را شامل می‌شوند، کیفیت و اصالت محصولات ارائه داده شده را گارانتی می‌کند.

گارانتی مغایرت:

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات بازار آنلاین سرام پخش مغایرت داشته باشد گارانتی می‌نماید.
- اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشود و با کارشناسان سرام پخش ارتباط گرفته و اعلام گردد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت با بازکردن بسته‌بندی ممکن باشد لازم است جعبه اصلی محصول نگهداری شود و از دور ریختن آن خودداری شود.
- پاره و مخدوش کردن بسته‌بندی محصول، امکان استفاده از گارانتی مغایرت برای عودت را از بین خواهد برد.
- سایز کالاها همانند کاشی در ابعاد اسمی و معروف هستند و ممکن است اختلاف کوچک داشته باشند، بدلیل اینکه قالب‌های کارخانجات مختلف باهم متفاوت‌اند.

شرایط بازگرداندن کالا:

- ملاک عمل و اقدام سرام پخش، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش می‌باشد.
- قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش ارتباط گرفته تا تصمیمات لازمه انجام پذیرد و بدون هماهنگی از ارسال کالا جدا خودداری فرمایید.
- باز شدن بسته‌بندی به معنای مورد استفاده قرار گرفته شدن محصول می‌باشد و محصول قابل استرداد نمی‌باشد.
- کالاهای که به صورت سفارشی تولید شوند، قابل بازگرداندن نیستند.
- کالا در بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود و از هرگونه مخدوش کردن بسته‌بندی برای استفاده از امکان بازگرداندن کالا خودداری شود.
- هزینه بازگرداندن کالا توسط سرام پخش پرداخت خواهد شد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط سرام پخش، کارشناسان خدمات پس از فروش سرام پخش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌کنند. بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری تست و اعلام نظر نهایی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش حداکثر یک هفته زمان خواهد برد. اگر ایراد توسط کارشناسان سرام پخش تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.
- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و سرام پخش در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت همان کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.
در پایان خاطر نشان می‌کند، قبل از هر کاری اطلاعات کامل و متون روی جعبه کاشی و سرامیک را مطالعه کنید و براساس آن اقدام به نصب نمائید.
 •  درجه کاشی: یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در انتخاب کاشی و قیمت آن خودنمایی می‌کند.  
 •  درجه سائیدگی PEI: درجه سائیدگی بیشتر مخصوص کاشی‌های براق است و به عمر کاشی‌های کف در برابر ساییدگی اشاره دارد که با aa روی جعبه نشان می‌دهند. اغلب درجه ساییدگیIII و IV برای منازل مسکونی مناسب می‌باشد.  
 •  میزان لیزی کاشیCOF: این درجه به میزان مقاومت کاشی به صورت طبیعی در برابر لیز خوردن اشاره دارد .هر چه این میزان بالاتر باشد اصطکاک و لیز بودن کاشی کمتر بوده و هر چه این میزان پایین‌تر باشد نشان دهنده این است که کاشی لیزتر می‌باشد.  
 •  مقاومت در برابر سرما: مخصوص کاشی و سرامیک‌هایی که برای بیرون ساختمان استفاده می شود.  
 •  چند رنگی کاشی: اگر برای داخل ساختمان می‌خواهید که کاشی‌ها حالت سنگ طبیعی و دارای بازی رنگ باشند و کاملا به صورت یک شکل نباشد می‌توانید درجه چند رنگی بالاتری انتخاب کنید .با این کار شکل طبیعی بودن بیشتری به کار شما داده خواهد شد.  
 •  جذب آب ‏WA: جذب آب کاشی بیشتر به این نکته اشاره می‌کند که آیا این نوع کاشی برای محیط های مرطوب مناسب است یا خیر؟ برای این نوع طبقه‌بندی کاشی‌ها را به چهار دسته تقسیم می‌کنند.  
 1.کاشی‌های غیر شیشه‌ای: جذب آب بیش از ۷ درصد وزن/ برای استفاده در حمام و سرویس‌های بهداشتی و مناطقی با رطوبت بالا اصلا مناسب نیست .  
 2.کاشی‌های نیمه شیشه‌ای: جذب آب بین ۳ تا ۷ درصد از وزن/ مناسب برای محیط‌های داخلی و فضاهای خشک  
 3.کاشی‌های شیشه‌ای: جذب بین 0.5 تا 3 درصد از وزن کاشی/ مناسب برای مناطقی با رطوبت بالاتر  
 4.کاشی‌های غیر قابل نفوذ: جذب کمتر از 0.5 درصد از وزن کاشی/ کاشی‌های فول بادی و پرسلانی جزء این نوع کاشی‌ها می‌باشد. این نوع کاشی‌ها بسیار مناسب برای جاهایی با رطوبت بسیار بالا و پر رفت و آمد است چون خرابی به شدت کمتری نسبت به سایر کاشی‌ها دارد.

گزارش تخلفات و رضایت