در حال بارگزاری سرام پخش

امور مشتریان: 035-38274760

 مزایا و معایب

سوالات متداول مزایا و معایب
برای کف اتاق خواب سرامیک بهتر است یا پارکت ؟
امروزه برخی از افراد سرامیک را ترجیح می دهند و برخی دیگر پارکت را، انتخاب کفپوش مناسب، چالش بزرگی است که سازندگان بنا و مشتری‌ها با آن روبرو هستند. تغییر، بازسازی کف و نصب کفپوش پرهزینه است و می‌بایست بهترین گزینه را برای فضای مورد نظر انتخاب کرد.

شما هم از ما بپرسید
ایمیل خود را وارد کنید


مزایا و معایب

وقت است که ... برخی از مزایا و معایب رای ... برشمرم. (کلیله و دمنه)
برای اینکه بتوان مزیت و معایت یک محصول را برای انتخاب دقیق، مطمئن و مناسب بدست آوریم، باید آن را با محصولاتی دیگر برای همان پوشش مقایسه کرد؛ دقت در ویژگی هر کالا و دسترسی به اطلاعات صحیح محصول به فرد این امکان را می‌دهد تا آنچه موجب امتیاز و کاستی شود را از هم تمیز کند. البته این را نیز گوشزد می‌کنم که انتخاب‌ها برای هر فردی سلیقه‌ای می‌باشد که در این راستا محصولات متفاوت را با هم مقایسه می‌کند. در اینجا فقط شناخت بهتری از مزیت‌ها هر محصول بیان می‌شود تا شما بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید.مزایای خرید کاشی و سرامیک بصورت آنلاین

مزایای خرید کاشی و سرامیک بصورت آنلاینخرید کاشی و سرامیک در بازار آنلاین چه مزایایی نسبت به فروش فیزیکی دارد؟

کاشی و سرامیک جزئی بسیار مهم در دکوراسیون منزل یا محیط کار محسوب می‌شود. برای اینکه شما بتوانید محیطی دلنشین و زیبا برای خود طراحی کنید نیازمند شناخت بهتر و بیشتر برای انتخاب هستید. با توجه به پیشرفت در طی سالیان متمادی و گسترده‌تر شدن تولیدات کاشی و سرامیک در سراسر ایران و اینکه تنوع تولید در طرح و رنگ و برند نیز افزایش یافته است، شما نیازمند کمک و آگاهی کامل برای انتخاب هستید.

 مزایای خرید کاشی و سرامیک بصورت آنلاین

وقتی شما به فروشگاه کاشی و سرامیک در نزدیک منزل یا محیط کار خود مراجعه می‌کنید، می‌توانید کاشی و سرامیک یک یا چند برند را در فروشگاه ببینید و لمس کنید و از بین همان پیشنهاد محدود، انتخاب کنید. البته شاید شما نیز بخواهید زمان بیشتری را بگذارید و به فروشگاه‌های بیشتری در سرتاسر شهر خود سر بزنید و طرح و رنگ‌های مختلف را ببینید. باز هم شما با این همه دغدغه زندگی روزمره که گاهی فرصت اوقات فراغت کوتاه است، زمانی بسیار را باید شما برای انتخاب کاشی و سرامیک مورد نظر خود بگذارید و شاید نیزد به انتخاب خود نرسید. در اینجا می‌خواهیم پیشنهادی کوچک برای انتخاب سبک مورد نظرتان بدهیم، نظرتان چیست؟

شما بدون اتلاف زمان و انرژی برای گردش در شهرهای شلوغ می‌توانید در اوقات فراغت خود، هر لحظه‌ای در کنار خانواده خود با آرامش خریدی متمایز داشته باشید. با توجه به گسترش اینترنت شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را با جستجوی کوچک انتخاب و یا حتی خرید کنید. شما نیز می‌توانید کاشی و سرامیک خود را حتی به صورت آنلاین خرید کنید.
خرید کاشی و سرامیک در بازار آنلاین به شما قدرت انتخاب بهتر و بیشتری را ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه بازار آنلاین نیازمند محیط فیزیکی برای ارائه محصولات نمی‌باشد، امکان ارائه تعداد محصولات بسیار در طرح و رنگ و برند را دارد و شما می‌توانید انتخابی متمایز داشته باشید. البته این انتخاب متمایز به طرح و رنگ و برند نمی‌باشد و شما می‌توانید متناسب با سبک کار خود و متناسب با هزینه خود انتخاب سریع و آسان داشته باشید و یا حتی خرید کنید. البته شما برای انتخابی دقیق و مطمئن نیازمند اطلاعات دقیقد و کافی هستید که کارشناسان این شبکه می‌توانند مشاوران و طراحان اولیه شما برای انتخاب دقیق محصول به شما کمک کنند. البته شما نیز می‌توانید محصول را سریع‌تر تحویل بگیرد و روند کاری خود را سریع طی کنید.

شما کدام روش را برای انتخاب کاشی و سرامیک مد نظر خود انتخاب می‌کنید!؟سرامیک بهتر است یا پارکت

برای کف حال و پذیرایی سرامیک بهتر است یا پارکت ؟


سرامیک بهتر است یا پارکت؟ سوالی است که ذهن بسیاری از کسانی که می‌خواهند تغییری در کفپوش منزل خود ایجاد کنند را درگیر کرده است. تغییر در کفپوش بیشترین تاثیر را در تغییر دکوراسیون، بازسازی و زیباسازی فضای داخلی ساختمان دارد.
اولین چیزی که در هنگام نوسازی یا تغییر منزل به ذهن می‌رسد، تغییر دادن کفپوش‌ها می‌باشد. برای کف گزینه‌های زیادی پیش روی قرار دارد. از موکت که قدیمی‌ترین نوع کفپوش است تا سرامیک و پارکت.

سرامیک بهتر است یا پارکت

امروزه برخی از افراد سرامیک را ترجیح می دهند و برخی دیگر پارکت را، انتخاب کفپوش مناسب، چالش بزرگی است که سازندگان بنا و مشتری‌ها با آن روبرو هستند. تغییر، بازسازی کف و نصب کفپوش پرهزینه است و می‌بایست بهترین گزینه را برای فضای مورد نظر انتخاب کرد. کفپوش‌های متنوعی در بازار عرضه می‌شود که انتخاب را دشوار می‌کند. در این مطلب به موارد استفاده از دو کفپوش رایج می‌پردازیم و می‌خواهیم شما را با انتخاب کفپوش مناسب آشنا کنیم. سرامیک یا پارکت؟


سرامیک و پارکت را با توجه به نوع کاربری ساختمان می‌توان انتخاب کرد. پارکت و سرامیک برای منازل شخصی، اداری، تجاری، کارگاهی و فروشگاهی مناسب هستند. زمانی که تصمیم می‌گیریم برای کفپوش از کدام یک استفاده کنیم باید در نظر داشته باشیم که خرید سرامیک یا پارکت مانند خرید فرش نیست که بتوان آن را عوض کرد حداقل یک یا دو سال باید با همان کفپوش صرف کرد.
بنابراین قبل از تصمیم‌گیری برای این کار باید اطلاعات کافی در مورد هر یک از آنها، هزینه‌ها، مزایا و معایب هر یک داشته باشید. برای اینکه از آنچه می‌خواهید و نیاز دارید، تصویر واضح‌تری داشته باشید، این موضوعات را برای خود مرور کنید.

• در خانه‌ی شما چقدر رفت و آمد و تردد صورت می‌گیرد؟
• کفپوش منزل شما باید چقدر مقاوم باشد تا در برابر این تردد دوام بیاورد؟
• بین عملکرد یا ظاهر، کدام را در اولویت قرار می‌دهید؟
• برای تمیز کردن و مراقبت از کفپوش‌تان چقدر می‌توانید زمان و بردباری به خرج دهید؟

هنگام انتخاب بین سرامیک و چوب چه چیزهایی را باید در نظر بگیریم؟ 


سرامیک و پارکت، جدا از ظاهر متمایز‌شان هرکدام مشخصه‌های متفاوتی دارند که می‌توانند تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر انتخاب شما بگذارند، که بخشی از آن مربوط به سبک زندگی شما می‌باشد. شما همچنین باید به احساس راحتی در زیر پا، سر و صدا، هزینه و البته ظاهر نیز توجه کنید. اکنون باید مزایا و معایب هرکدام را سبک سنگین کنید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.

البته با توجه به اینکه شما می‌توانید بسته به نوع سبک زندگی خود از طراحی‌های بی‌شماری در الگو و بافت و رنگ و با هر بودجه‌ای سرامیک مورد نظر خود را انتخاب کنید که انتخاب پارکت با هزینه بالایی نسبت به سرامیک برخوردار می‌باشد. البته پارکت حس گرمی به خانه و یا محل کار شما می‌دهد و در مقایسه سرامیک‌ها با توجه به تنوع سبک و طرح می‌تواند در طرح و بافت چوب نیز ارائه شوند که همان گرمی را به خانه شما بدهد و شما نیز می‌توانید با مد روز و ظاهری معاصر پیش بروید. البته تمیز کردن‌شان آسان و نیاز به مراقبت کمتری نسبت به پارکت‌ها دارند.
اگر صرفا پارکت را برای ظاهر چوب مانند و رنگ گرم آن انتخاب کرده اید ، بدانید که سرامیک های طرح چوب و پارکت در ابعاد و رنگ های مختلف در بازار آنلاین سرام پخش وجود دارد.

قدم‌زدن روی یک کف سرامیک‌ شده‌ی خنک در تابستان حسی خوشایند ایجاد می‌کند و در زمستان نیز سرامیک‌های گرم‌شده‌ی کف به همان اندازه جذاب و دلپذیر هستند.
 اخرین مطالب حوزه کاشی و سرامیک