پرسش و پاسخ
ما در آپارات

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی | اگر می‌خواهید نصب کف‌پوش را تجربه کنید؛ داشتن تجهیزات درست، بیش از هر چیزی اهمیت دارد. با جمع‌آوری این لوازم کار را برای خود آسان کنید؛ چه نحوه استفاده از این ابزار نصب را بدانید و چه نه. ابزاری که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم به همه افراد از تازه‌کارها تا مجرب‌ها کمک می‌کنند تا از پس کار نصب کفپوش بربیایند.

چاقوی مخصوص یا کاتر

برای بریدن کفپوش و زوایا به یک چاقوی مناسب یا کاتر نیاز دارید؛ چاقویی که قابل جمع شدن باشد و دارای چند تیغه باشد تا از عهده برش سطوح مختلف بربیایید. تیغه زاویه‌دار، قدرت کنترل شما را بالا برده و  برش لبه‌ها را آسان‌تر می‌کند. قیمت این چاقوها مناسب است اما اگر قرار است پروژه بزرگی را به سرانجام برسانید بهتر است از مدل‌های باکیفیت استفاده کنید.

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

گونیای نجاری

ابزار نصب لازم بعدی، گونیای نجاری است که به شما کمک می‌کند تا سایز صفحات کفپوش را اندازه بگیرید و اندازه‌های گرفته شده را تبدیل کنید. گونیایی تهیه کنید که قابلیت اندازه‌گیری زوایای مختلف از ۳۰ تا ۹۰ درجه را داشته باشد. گونیا شما را خاطرجمع می‌کند که زاویه بین خطوط مجاور، درست نود درجه است و کمک می‌کند تا زاویه بین صفحات کفپوش نامتعادل را تنظیم کنید.

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

متر

بدیهی است که تا مساحت کل سطح محاسبه نشود؛ چنین کار سنگینی انجام‌پذیر نخواهد شد. با اندازه‌گیری طول و عرض سطح می‌توانید چگونگی قرارگیری کفپوش را متصور شوید. متر، بهترین دوست شما در این مرحله است و به شما کمک می‌کند تا تعداد کاشی یا صفحات کفپوش برای هر ردیف را تعیین کنید.

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوبی

چسب

“ساختار پوشش نازک، بدین معناست که زودتر خشک و راحت‌تر پاک می‌شود.”
اگر از کفپوشی استفاده می‌کنید که بی‌نیاز از چسب نیست یا پشت خود محصول چسب ندارد؛ شما به چسبی نیاز دارید که قطعات کف‌پوش را کنار هم نگه دارد؛ قبل از اینکه از نمای لوکس کفپوش لذت ببرید. چسب انتخابی باید با ترکیبات کفپوش سازگار باشد. به برچسب چسب نگاه کنید؛ اگر دارای فرمول پوشش نازک است یعنی زودتر خشک می‌شود و اگر به جایی زدید کاملاً پاک می‌شود. چسب‌های متنوعی وجود دارد که پس از ۲۴ ساعت خشک می‌شوند اما بهتر است که به کفپوش ۴۸ ساعت زمان دهید تا کاملاً خشک شود.

غلتک کف

وقتی که چسب را کاملاً روی سطح مالیدید؛ به یک غلتک قوی نیاز دارید که سطح را تراز کرده و چسب و کفپوش را به هم پرس کند. اگرچه غلتک‌های مختلفی وجود دارد اما انواع خاصی هست که کار با آن‌ها راحت‌تر است. از غلتکی بهره ببرید که دارای دسته لاستیکی است تا موقع کار به دست شما بچسبد. غلتک‌هایی با چرخ قابل‌تفکیک وجود دارد که حمل‌ونقل و انبار وسیله را آسان‌تر می‌کند.


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

منبع:مساحت

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments