پرسش و پاسخ
ما در آپارات

بهترین روش های نظافت منزل(کف پوش لمینت)

بهترین روش های نظافت منزل

بهترین روش های نظافت منزل | برخلاف آنکه این امر به دور از عقل می باشد، یک جاروی سنتی بهترین ابزار جهت نگهداری از کفپوش لمینت نیست. به منظور جداسازی لکه ها از سطوح یک تی مخصوص گرد گیری یا یک جارو برقی تهیه کنید. جارو های سنتی ذرات ریزی را به جای می گذارند که پس از تی کشی شما بر روی کف باعث ایجاد ذرات سنگی بسیار ریز می شوند. این ذرات ریز سنگی با رطوبت موجود در تی مخلوط و در تمامی نقاط کف پخش می شوند. در بهترین حالت سبب ایجاد رگه ها و باقی مانده های ریز و در بدترین حالت این ذرات ریز سنگی سبب ایجاد حفره ها و خط و خش بر روی سطوح شما می شوند. در هر صورت، استفاده از یک جاروی سنتی به هیچ وجه توصیه نمی شود. در صورت استفاده از یک جارو برقی، جارویی را انتخاب کنید که قابلیت تنظیم جهت سطوح سخت را داشته باشد زیرا جارو های برقی که برس های غلطان دارند نیز می توانند در مدت زمانی سبب ایجاد خط و خش و آسیب به سطوح چند لایه شما شوند.

پاک کننده های کفپوش لمینت را کنار بگذارید!

بله درست است، برخی از مالکین خانه ها، برند بخصوصی از پاک کننده های سطوح را دارند که به هیچ وجه آنها را کنار نمی گذارند اما همیشه یک پاک کننده های سطوح گرانقیمت پاسخ درستی نیست. شما می بایست پاک کننده ای را انتخاب کنید که جهت پاکسازی نوع سطوح کف شما طراحی شده و همچنین هزینه ای در خور بودجه ی شما داشته باشد، لااقل انتظار می رود شما روشی برای رفع مشکلتان بکار بگیرید. در صورت استفاده از هر راه و روشی، از انجام بیش از حد آن بپرهیزید. از آنجایی که استفاده از پاک کننده ها به میزان بسیار زیاد بر روی سطوح کف آلوده امری وسوسه انگیز است، باعث بر جای ماندن باقی مانده هایی می شود که جلای کف شما را کاهش می دهد. این باقی مانده ها به مرور زمان سبب کاهش کیفیت ظاهری سطوح کف شما می گردند.

نظافت کفپوش خشک و تر

به محض آنکه کف شما جلوه ای عالی پیدا کرد، وقت آن است که اقداماتی محافظت کننده را در جهت نگهداری کف در شرایط خوب پیش بگیرید. جلو پایی های خارج از سالن و درون سالن را در ورودی های منزل تان بگذارید. قانون عدم ورود با کفش در خانه را وضع کنید و یادداشتی در این خصوص در ورودی درب های منزل نصب کنید. به محض ریختن مایع، بوجود آمدن هرگونه کثیف کاری و سر ریز شدن آب درون گلدان ها آن را فوراً پاک کنید. از صفحات محافظ کف در زیر صندلی ها، مبلمان و میز ها به منظور مراقبت از کف و فرسودگی پیش از موعد آن استفاده کنید.

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””]بهترین روش های نظافت منزل


#کاشی # سرامیک #سرام پخش
گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش
اینستاگرام ما را دنبال کنید

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *