پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شیرآلات توکار را بهتر بشناسیم!

شیرآلات توکار را بهتر بشناسیم!

شیرآلات توکار را بهتر بشناسیم! | شیرآلات توکار دارای مزایای فنی و کیفی فراوانی نسبت به شیرآلات معمولی می باشد.به طوریکه به واسطه قرارگرفتن در داخل دیوار از یک محافظ امن و مطمئن برخوردار شده و از آسیب های احتمالی به دور است.این شیرها با کارآیی بیشتر نسبت به شیرآلات نسل کلاسیک اهرمی رضایت مندی بهتری به کاربر می دهند و در ضمن با توجه به خصوصیات ذاتی این محصول نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی فضایی بسیار زیبا و متفاوت را در سرویس های بهداشتی حمام و  ایجاد می نماید.

در کلیه شیرهای توکار موجود در بازار چنانچه خرابی ویا نشتی آب مشاهده شود ، مصرف کننده به جهت رفع نقص، باید شیر داخل دیوار را بیرون بیاورد .بدیهی است برای تعویض مخلوط کن یا مغزی شیر لازم است دیوار خراب شود که این امر موجب می شود مکانیزم داخلی به جهت ضربات ناشی از کنده کاری آسیب ببیند و مصرف کننده علاوه بر هزینه های خرابی دیوار ، بنائی و کاشی کاری ، مجبور است شیرآسیب دیده را نیز تعویض نماید. به همین جهت توصیه میشود در انتخاب این شیرآلات دقت بسیار زیادی شود تا تنها با یک بار هزینه برای مدت طولانی بتوانید با آسایش از شیرآلات توکار خود لذت ببرید.

شیرآلات توکار دارای مزایای فنی و کیفی

فراوانی نسبت به شیرآلات معمولی می باشد.به طوریکه به واسطه قرارگرفتن در داخل دیوار از یک محافظ امن و مطمئن برخوردار شده و از آسیب های احتمالی به دور است.

شیرالات توکار با کارآیی بیشتر نسبت به شیرآلات نسل کلاسیک اهرمی رضایت مندی بهتری به کاربر می دهند و در ضمن با توجه به خصوصیات ذاتی این محصول نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی فضایی بسیار زیبا و متفاوت را در سرویس های بهداشتی حمام و … ایجاد می نماید.

مشاهده این مطلب
ایجاد آزمایشگاه مرجع در قطب صنعت کاشی کشور

– در کلیه شیرهای توکار موجود در بازار چنانچه خرابی ویا نشتی آب مشاهده شود، مصرف کننده به جهت رفع نقص، باید شیر داخل دیوار را بیرن بیاورد .بدیهی است برای تعویض مغزی شیرالات لازم است دیوار خراب گردد که این امر موجب می شود مکانیزم داخلی به جهت ضربات ناشی از کنده کاری آسیب ببیند و مصرف کننده علاوه بر هزینه های خرابی دیوار ، بنائی و کاشی کاری ، مجبور است شیرآسیب دیده را نیز تعویض نماید. البته اخیراً مدل هایی از شیرآلات توکار طراحی و روانه بازار گردیده است که بدون هیچگونه خرابی دیوار و تنها با باز کردن ۴  مهره، از دیوار خارج شده و پس از رفع عیب بدون هیچ هزینه ای مجددا  قابل نصب خواهند بود.

– به جهت جلوگیری از نفوذ آب به داخل دیوار در برخی مدل های شیر توکار ، لاستیک دیافراگم و صفحه فلزی نگهدارنده تعبیه شده که از نفوذ آب به داخل دیوار و ایجاد خرابی های ناشی از آن جلوگیری می کند که این قطعات  در بسیار از نمونه های داخلی یا خارجی بازار ممکن است وجود نداشته باشد.

– قاب پلاک استیل یا کاور برخی مدل های شیرآلات توکار نیز به جای استفاده از پین های ارتجاعی با استفاده از پیچ نصب می گردند و باعث می شوند کاور شیرآلات کاملا به دیوار بچسبد و ازنفوذ آب به داخل مخلوط کن جلوگیری کند لذا اگر در نمونه های مورد نظر شما در بازار قاب پلاک از سطح دیوار فاصله داشته باشد، از معایب آمحصول محسوب می گردد.

 – در بسیاری از شیرالات توکار موجود در بازار، معمولا با استفاده از قطعه جهت دهنده (سوپاپ یا دایورتور ) برای انتقال آب به سردوش استفاده می گردد. با توجه به اینکه آب در سیستم لوله کشی ساختمان همراه رسوب های مخرب باعث گرفتگی در سوپاپ و ایجاد مشکلاتی از قبیل  کاهش فشار آب، مسدود شدن خروجی ها و یا شکستن سوپاپ  در روی تنه  میگردد، در برخی از مدل های شیرهای توکار با حذف سوپاپ این مشکل حل شده بطوریکه  جهت دهنده یا دایورتور در کاتریج اصلی تعبیه  شده تا از بروز مشکل به دلیل رسوبات آّب جلوگیری گردد.

مشاهده این مطلب
پیچدگی های مسحور کننده لوس آنجلس و نیویورک

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] شیرآلات توکار را بهتر بشناسیم!


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش اینستاگرام ما را دنبال کنید
۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *