پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف  |  زمانی که قصد ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون خانه خود را داریم، یکی از گزینه هایی که می تواند تغییراتی ک به چشم شما می آید را دو برابر کند و به عبارتی تاثیر بسیار زیادی روی جلوه کلی خانه شما خواهد داشت تعویض کفپوش است. این روز ها استفاده از کاشی و سرامیک کف برای دکوراسیون خانه بسیار رایج است ودلیل این موضوع هم کاملا روشن است: “کاشی و سرامیک به دلیل تنوع بسیار بالا و دوام بی نظیری که دارند برای کف ساختمان یکی از بهترین و به صرفه ترین مصالح برای کفپوش می باشند” در ادامه شیوه های جذاب و خلاقانه برای چیدمان کاشی و سرامیک در کف را برای شما توضیح می دهیم، پس با ما همراه باشید تا بتوانی ظاهری زیبا و شکیل به کف قسمت ها مختلف ساختمان خود بدهید.

۱. چیدمان ساده و راست سرامیک و کاشی

این روش که مرسوم ترین و پر استفاده ترین سبک چینش کاشی و سرامیک است، می تواند به خانه شما طرح ها خاصی دهد و حس و حال کلی آن قسمت از خانه شما را به دست بگیرد. شاید این روش به نظرتان قدیمی و تکراری بیاید، ولی به یاد داشته باشید که در صورتی که سرامیک یا کاشی های شما حالت پازلی داشته باشند و تکمیل کننده هم باشند شما می توانید با استفاده از چینش ساده یک طراحی کاملا منحصر به فرد بوحود بیاورید. به عنوان مثال شما تصویر را ببینید.
همانطور که مشاهده می کنید این سیستم چینش هیچ چیز خاصی ندارد و این نقش و نگار های کاشی و سرامیک است که باعث زیبایی آن شده.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۲. چیدمان لانه زنبوری یا شش ضلعی کاشی و سرامیک

این چیدمان علاوه بر این که منحصر به فرد و خاص است، دارای نظم مناسبی است که باعث می شود که بدون هیچ شلوغ بازی، زیبایی و سادگی را کنار هم داشته باشید.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۳. فاصله کاشی ها در طراحی لانه زنبوری را بیشتر کنید.

همانطور که می توانید در تصویر زیر ببینید شما می توانید برای محل هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام و یا آشپزخانه از چیدمانی مانند تصویر زیر استفاده کنید. نکته ای که در این خصوص باید بدانید این است که این چیدمان برای مساحت های نسبتا کم و کوچک مورد استفاده است و اگر برای یک پذیرایی وسیع از این طراحی استفاده کنید ممکن است که شما را دلزده و ناراضی کند.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۴. چیدمان شطرنجی کاشی و سرامیک

شما می توانید چیدمان کاشی و سرامیک کف خانه خود را به صورت شطرنجی انتخاب کنید و همچنین شما می توانید سرامیک های خود را به صورت موردب یا مستقیم کار کنید که این موضوع به سلیقه شما بستگی دارد.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

 

۵. از سیستم چیدمان زیگزاگ استفاده کنید.

این چیدمان علاوه بر این که بسیار خلاقانه و خاص است، باعث می شود که خالی بودن بعضی از فضا های خانه شما به چشم نیاید و دیگر نیازی به استفاده از سایر تجهیزات هزینه بر دکوراسیون نداشته باشید. چرا که این نمونه چیدمان چشمان مخاطب را بر روی سطح کف خانه شما راهنمایی می کند و اصلا خسته کننده نیست.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۶. از کاشی و سرامیک با طرح های مختلف پازلی

شما با استفاده از این سرامیک ها می توانید به سادگی و بدون هیچ دردسری یک طراحی جالب و خاص برای چیدمان کاشی و سرامیک های کف خانه خود داشته باشید.

در این تصویر نمای نزدیک تری از الگوی حصیری را می بینید.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۷.از چیدمان عمود بر هم استفاده کنید.

این روش چیدمان شباهت بسیار زیادی به چیدمان زیگزاگ دارد، ولی در تفاوت این چیدمان با زیگزاگ این است که: “روند حرکت چشم بیننده این چیدمان از بالا به پایین و مستقیم است و این در صورتی است که روند حرکت چشم بیننده در چسدمان زیگزاگ به صورت قطری می باشد.”

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

۸. در چیدمان کاشی و سرامیک کف قانون شکنی کنید.

اگر شما اهل ماجرا جویی و کارهای جدید باشید شما می توانید به راحتی بعضی قانون ها و قرار داد هایی که در زمینه چینش کاشی و سرامیک بین طراحان بوده است را بشکنید و به این صورت بتوانید به راحتی چیدمان مخصوص به خودتان را ابداع کنید، البته به یاد داشته باشید که شما فقط یک بار حق انتخاب دارید و در صورتی که شما از چیدمان کاشی و سرامیک های خود ناراضی باشید، مراحل سختی را برای تعویض کاشی و سرامیک کف باید طی کنید.

شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] شیوه چیدمان کاشی و سرامیک کف

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

منبع:کاشیران

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments