پرسش و پاسخ
ما در آپارات

کاشی هفت رنگ در دکوراسیون

کاشی هفت رنگ

ایده‌هایی برای استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون

آیا می‌دانید که استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون می‌تواند چه تاثیری بر روی زیباتر نشان دادن فضا و محیط داشته باشد؟

استفاده از کاشی‌های هفت رنگ در دکوراسیون می‌تواند بسیار خلاقانه باشد به عنوان مثال؛ شما می‌توانید از کاشی‌های هفت رنگ در دکوراسیون برای پله‌ها و حتی از انها به عنوان میز و سایر موارد ساده و معمولی برای زیباترکردن دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون علی‌الخصوص در آشپزخانه‌های امروزی، حمام و دستشویی و حتی برخی کافه‌ها رواج یافته است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون  می‌تواند باعث آرامش و همچنین به وجود آمدن یک فضای الهام‌بخش شود. علاوه بر این‌ها می‌تواند یک فضای کاملا شیک برای شما به وجود بیاورد.

کاشی هفت رنگ

رنگ‌های پر جنب‌وجوش و طرح‌های شگفت‌انگیز از ویژگی‌های بارز این کاشی‌های هفت رنگ و تزئینی امروزی است، شما با توجه به سبک و سیاق و علاقه خود در هر قسمت از دکوراسیون منزل می‌توانید از آن استفاده کنید.

اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که برای استفاده از کاشی رنگی در دکوراسیون باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مهم‌ترین نکات و اصولی که هنگام استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون باید در نظر داشته باشید؛ نور آن فضا است، توجه داشته باشید که شما باید به الگوهای نوری موجود در محیط دقت کنید زیرا؛ نور محیط می‌تواند بر روی طرح کاشی‌های رنگی تاثیر بگذارد. اگر نور محیط بیشتر باشد قطعاً می‌تواند با برخورد به کاشی‌های رنگی  باعث بزرگ‌تر نشان دادن محیط شود، اما اگر نور محیط کمتر باشد و شما در آن محیط از کاشی رنگی استفاده کنید، باعث می‌شود که فضای شما بسیار کوچک‌تر نشان داده شود.

مشاهده این مطلب
راهكاري براي داشتن منزل بزرگتر

کاشی هفت رنگ

 فضای گرافیکی خلاق با کاشی هفت رنگ

برای استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون در ابتدا باید بودجه خود و همچنین انتخاب نهایی خود را در نظر داشته باشید؛ زیرا این دو مورد یکی از مهم‌ترین اصول در ابتدای کار هستند.

ممکن است شما تصمیم داشته باشید که یک قسمت بزرگ را با استفاده از کاشی‌های رنگی بپوشانید و یا این که یک بک گراند گرافیکی که ترکیبی از رنگ‌های سیاه و سفید است را در آشپزخانه استفاده کنید، به همین دلیل است که در ابتدا باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید از کاشی‌های تزئینی و هفت رنگ در کدام قسمت استفاده کنید.

در واقع استفاده از کاشی‌های هفت رنگ به عنوان کفپوش یک گزینه بسیار عالی و فوق‌العاده می‌باشد. کاشی‌های هفت رنگ علاوه بر زیبایی چشمگیر دارای دوام بسیار خوبی نیز هستند. همچنین باعث تمیزتر نشان داده‌شدن فضا می‌شود و تمیزکردن آن بسیار راحت می‌باشد. اما مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از کاشی هفت رنگ به عنوان کفپوش این است فضایی گرم و صمیمی را برای شما به وجود می‌آورد.

درست است که استفاده از کاشی های رنگی در پله‌های ورودی یک سبک قدیمی است، اما جزو آن دسته از سبک‌های قدیمی به شمار می‌آید که ماندگار شده و در دنیای دکوراسیون مدرن امروز نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با استفاده از کاشی هفت رنگ در دکوراسیون تغییر بسیار زیادی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید برای مشاهده و خرید این نوع کاشی ها کلیک کنید.


اینستاگرام ما را دنبال کنید

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *