پرسش و پاسخ
ما در آپارات

Marcheluzzo Impianti شراکتش را با Wienerberger استحکام می‌بخشد

Marcheluzzo Impianti شراکتش را با Wienerberger استحکام می‌بخشد

به دنبال راه‌اندازی موفق کارخانه فوق مدرن واینِربِرگِر (Wienerberger) در دورتال

 فرانسه، در ۲۰۱۰، مارکِلوتزو ایمپیانتی (Marcheluzzo Impianti) یک بار دیگر از این غول اتریشی برای توسعه راه‌حلی جهت افزایش راندمان و ظرفیت تولیدِ قطعات جانبی با برش‌های ویژه که در همان کارخانه نصب می‌شوند، سفارش دریافت کرد.
به منظور ایجاد قابلیت انجام برش‌های ویژه روی بلوک‌های بزرگ (mm 200×۳۰۰×۵۰۰) در خط موجود که چند خروجی دارد (به عنوان “Brique à Bancher” شناخته شده است)، کارکنان فنی Marcheluzzo Impianti مجبور شدند تا بررسی امکان‌سنجی دقیقی را انجام دهند. انجام این راهکار که به سرعت در حال توسعه است، منوط به مجهز شدن به برش‌دهنده‌ای با فناوری‌های پیشرفته و لوازم جانبی ویژه است (خروج سریع و تنظیمات، قرقره‌های سیمی برای کاهش زمان‌های توقف ناشی از پاره شدن سیم و بسیاری دیگر) که آن را قادر می‌سازد تا به خروجی ۲۰۰۰–۱۵۰۰ قطعه در ساعت برسد.
نصب که در اکتبر ۲۰۱۷ و با رضایت کامل مشتری تکمیل شد، تأییدکننده این شرکت ایتالیائی به عنوان یکی از قابل اعتمادترین شرکای بین‌المللی است.
در پروژه مهم دیگری برای Wienerberger، Marcheluzzo Impianti خط تخلیه (آنلودینگ) و برنامه‌ریزیِ نوار محصول خشک را نوسازی کرده است که با تنظیم واگن کوره در این کارخانه اتریشی در اوتِن‌دورف (Uttendorf) تکمیل می‌شود. شرکت ایتالیائی، راهکار رُباتی ساده و چند کاره‌ای را پیشنهاد داد که قادر به فرآوری طیف وسیع محصولات این گروه اتریشی می‌باشد.
نصب در طول چند ماه آینده و به لطف هماهنگی کامل با مهندسان Wienerberger که تمام جزئیات را برنامه‌ریزی کرده‌اند، در یک زمان رکورد انجام خواهد شد. برای تسریع در نصب، دستگاه در کارگاه Marcheluzzo Impianti از پیش سر هم‌بندی خواهد شد، آزمون کار با مواد خشک را طی خواهد کرد، سپس دستگاه باز و ارسال می‌شود

مشاهده این مطلب
روشهای نصب سرامیک

 


#کاشی # سرامیک #سرام پخش

گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش اینستاگرام ما را دنبال کنید
۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *