پرسش و پاسخ
ما در آپارات

نکات مهم برای خرید شیرآلات

نکات مهم برای خرید شیرآلات

در زمان خرید شیرآلات باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

زمانی که صحبت از خرید شیرآلات به میان می آید تصویر تعداد زیادی از انواع مدل های شیرآلات با کارایی های متنوع اعم از شیرهای ظرفشویی، شیرحمام، شیر توالت، شیر روشویی و غیره در ذهن ما نقش می بندد. زمانی که ما تصمیم به خرید شیرآلات برای مکانی خاص میگیریم مهم است که علاوه بر توجه به ظاهر و مدل شیر به نکات مهم دیگری برای خرید شیرآلات توجه کنیم.

در اینجا چند فاکتور که باید در هنگام خرید شیرآلات به آنها توجه کرد را بررسی می کنیم؛

نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر توالت سمپو مدل آنیل
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر حمام شیبه مدل تابان
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر حمام کی دبلیو سی مدل زئوس
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر توالت شودر مدل دانته

 

 کارایی در خرید شیرآلات :

 مسلما زمانی که تصمیم به خرید شیر برای آشپزخانه منزل خود می گیریم نوع آن با شیری که برای سرویس بهداشتی منزل تهیه میکنیم متفاوت است. چرا که کارایی این دو با یکدیگر فرق دارد.

 

 جنس شیر

یکی دیگر از نکاتی که در زمان خرید شیرآلات باید به آن توجه کرد جنس شیر است که بر طبق استاندارد های جهانی بهترین جنس شیرآلات آلیاژ برنج با ۶۰ درصد مس می باشد.

 

 قطعات تشکیل دهنده

قطعات تشکیل دهنده شیرآلات یکی دیگر از مواردی است که در هنگام خرید شیر باید مد نظر قرار گیرد. چرا که اگر قطعات تشکیل دهنده دارای کیفیت بالایی نباشند باعث خرابی و اختلال در روند کار شیر آب میشوند. به خصوص باید به کارتریج داخلی (مغزی شیرآلات) توجه ویژه ای داشت. زیرا مغزی مهمترین قسمت یک شیر است که در صورت خرابی امکان درست عمل کردن شیر وجود ندارد.

نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر ظرفشویی دوکاره کی دبلیو سی مدل تصفیه زو
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر روشویی بردیا مدل شانیا
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر آشپزخانه چشمی بلندا مدل HD251
نکات مهم برای خرید شیرآلات
شیر روشویی البرز روز مدل کلودی

 

 میزان مصرف آب

میزان مصرف آب یکی دیگر از فاکتورهایی است که در زمان خرید شیرآلات باید به آن توجه کرد. در شیرآلات جدیدتر با سیستم های هوشمند مصرف آب از ۵۰ تا ۷۰ درصد نسبت به شیرآلات قدیمی تر کمتر است.

 

 ارتفاع شیر

بسته به نوع ظرفشویی یا روشویی خود که قصد خرید شیر برای آن را دارید باید ارتفاع و قوس شیر را مد نظر قرار دهید.برای خرید شیر روشویی یا ظرفشویی هایی با عمق کم شیرهایی با ارتفاع های بلندتر پیشنهاد میگردد. در نظر داشته باشید که شیرهایی با علم بلندتر زیبایی و ظاهر بهتری دارند اما حتما در خرید آنها باید به نوع و اندازه روشویی یا ظرفشویی خود توجه داشته باشید.

پیشنهاد سرام پخش :

بازار آنلاین سرام پخش با ایجاد محیطی امن و راحت به مشتریان عزیز این امکان را میدهد تا با صرف کمترین هزینه و زمان شیرآلات مد نظر خود را از بین صدها نمونه از انواع شیرآلات ساخت کارخانه های متفاوت و با جنس، قیمت و کیفیت متفاوت و متنوع انتخاب کنند. شما میتوانید جهت بازدید و خرید شیرآلات مد نظر خود اینجا کلیک کنید.

نظرات ۰

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از