پرسش و پاسخ
ما در آپارات

راهنمای انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

انتخاب رنگ كاشی و سراميک سرويس بهداشتی

انتخاب رنگ مناسب سرویس بهداشتی :

در معماری گذشته و ساختمان های قدیمی کمترین توجه شامل حال سرویس های بهداشتی و حمام بود. اما امروزه  رنگ کاشی و سرامیک سرویس‌های بهداشتی ، دکوراسیون، اکسسوری و طراحی مخصوص به خود را دارند که برای هر صاحب خانه ای هر کدام از اینها اهمیت جداگانه‌ای دارد.

کاشی و سرامیک رنگ سفید :

به صورت کلی به غیر از موارد خاص، عموماً فضاهای کوچک و نه چندان بزرگ را برای سرویس‌های بهداشتی اختصاص می دهند. از این رو اگر شما دغدغه انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را دارید می‌توانید از رنگ‌های روشن به ویژه رنگ سفید که غالباً در این مکان به کار می رود استفاده کنید. چرا که این رنگ با انعکاس نور فضای شما را بزرگتر، روشن‌تر و دلباز تر جلوه خواهد داد.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

اگر ترجیح می‌دهید که فضایی با رنگهای شاد و جلوه‌ای خاص داشته باشید، انواع و اقسام کاشی و سرامیک های دیگری در ابعاد و طرح های مختلف و با رنگ های بسیار زیبا و چشم نواز در بازار آنلاین سرام پخش را به شما معرفی میکنیم.

کاشی و سرامیک رنگ قرمز :

رنگ قرمز همیشه نشانگر انرژی و سرزندگی بوده است. اگر سایر قسمتهای منزل شما دارای رنگ‌های خنثی می باشد، می‌توانید با جسارت رنگ قرمز را برای رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید. ترکیب تناژهای روشن تر و تیره تر با بیس قرمز می تواند به زیبایی و جذابیت فضای شما بیفزاید.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی
کاشی و سرامیک رنگ طوسی :

رنگ طوسی جدیداً بسیار مورد استقبال دکوراتورها قرار گرفته و صاحبان خانه با پیشنهاد این رنگ برای سرویس های بهداشتی خود عموماً نظر موافق خود را اعلام می‌کنند. از مزیت‌های استفاده از این رنگ می توان به کمتر نشان دادن لکه ها اشاره کرد.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی
کاشی و سرامیک رنگ زرد :

رنگ زرد همیشه نشانگر تفاوت بوده است. اگر می‌خواهید سرویس بهداشتی تان رنگ روشن داشته باشد این رنگ پیشنهاد فوق‌العاده‌ای برای شما به حساب می‌آید.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی
کاشی و سرامیک رنگ آبی :

همه ما سرویس های بهداشتی با رنگ آبی را زیاد دیده‌ایم. این رنگ عموما رنگ محبوبی برای سرویس های بهداشتی، حمام و استخر ها به حساب می آید.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی
کاشی و سرامیک رنگ سبز :

رنگ سبز همیشه رنگ نشانگر طبیعت است. اگر شما عاشق طبیعت و سرسبزی هستید می توانید این علاقه خود را در قسمتی از منزل تان به نمایش بگذارید. ترکیب این رنگ به همراه گلدانهای کوچک سرویس بهداشتی شما را فوق‌العاده خواهد کرد.

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی
پیشنهاد سرام پخش :

 سرام پخش پیشنهاد میکند که در سرویس های بهداشتی از ترکیب کاشی ها با رنگ های متفاوت استفاده کنید. به عنوان مثال همه رنگهای نامبرده را می توانید در ترکیبی با رنگ سفید به کار ببرید. کاشی های حمام و سرویس بهداشتی خود را با هر طرح و رنگ می توانید از بازار آنلاین سرام پخش تهیه فرمایید. برای دیدن کاشی و سرامیک های موجود در سایت سرام پخش اینجا کلیک کنید.

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *