پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شیر توالت

شیر توالت

شیر توالت

شیر توالت

بسته به رنگ و طرح کاشی سرامیک، مدل سنگ توالت و حتی کوچکی و بزرگی فضای سرویس بهداشتی، بهترین شیر توالت برای هر خانه ای می تواند متفاوت باشد. شیر توالت به اندازه شیر روشویی در معرض دید نیست، اما تاثیر زیادی بر روی زیبایی، کارآیی و کاهش مصرف آب دستشویی و حمام خواهد گذاشت.

در هنگام خرید شیر توالت، به چه نکاتی توجه کنیم؟ انواع شیر توالت و ویژگی های مهم آن چیست؟ با راهنمای خرید شیر توالت سرام پخش همراه شوید تا از میان انواع مدل های مختلف، در کوتاه ترین زمان ممکن، مناسب ترین و بهترین شیر توالت را انتخاب کنید.

 

انواع شیر توالت

اگر نگاهی کوتاهی به انواع شیر سرویس بهداشتی موجود در سرام پخش و بازار بیاندازید، متوجه خواهید شد که شیر تک اهرمی تقریبا تنها انتخاب برای شیر سرویس بهداشتی هستند. به دلیل استقبال بیشتر، شیرآلات اهرمی طرح و رنگهای متنوعی دارد، کارتریج قوی به کار رفته در شیر سرویس بهداشتی تک اهرمی به ندرت نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد و در نهایت ساختار شیر سرویس بهداشتی بگونه ای طراحی شده تا کار کردن با آن، امکان کنترل دما و مقدار آب راحتتر از همه ی مدل ها باشد.

به صورت کلی مزایای قابل توجه ای مثل دوام بیشتر، کیفیت بالاتر در بدنه، امکان کنترل آب، راحتی کار با شیر سرویس بهداشتی تک اهرمی آن را تبدیل به گزینه ایده آلی در مقابل شیر کلاسیک (شیرآلات دو مغزی) کرده است.

شیر توالت

 

شیر سرویس بهداشتی توکار و روکار چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

به تازگی نسل جدیدی از شیرآلات و سایر تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی از جمله شیر سرویس بهداشتی توکار به بازار آمده است.

تنها قسمت هایی که در شیر سرویس بهداشتی توکار قابل مشاهده است، اهرم تنظیم آب و شلنگ است. باقی اتصالات و لوازمی مثل کارتریج و مغزی، درون دیوار قرار می گیرد.

با این حال نصب و تعمیر شیرآلات توکار فرآیندی کاملا پیچیده و هزینه بر است. همچنین قیمت شیر سرویس بهداشتی توکار در برابر شیر سرویس بهداشتی روکار بالاتر است.

 

خرید اینترنتی شیر سرویس بهداشتی

در فروشگاه سرام پخش، انواع مختلفی از طرح، رنگ و قیمت شیر سرویس بهداشتی موجود هستند.

در انتخاب و خرید شیر سرویس بهداشتی، مانند همه شیرآلات، سرام پخش توصیه می کند که تنها به شیر سرویس بهداشتی ارزان قیمت بسنده نکنید، چرا که هزینه تعمیر یا تعویض آن از قیمت شیر سرویس بهداشتی بیشتر است و سعی کنید شیر سرویس بهداشتی باکیفیت در محدوده قیمتی مناسب بودجه تان خریداری نمایید.

شما می‌توانید خرید اینترنتی شیر توالت و سایر شیرآلات مورد نیاز خود را با اطمینان از اصالت کالا، کیفیت، قیمت مناسب از فروشگاه سرام پخش انجام دهید.

 


اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

 

 

 

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *