پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شیر ظرفشویی دوکاره چیست؟

شیر دوکاره ظرفشویی

انتخاب شیر ظرفشویی دوکاره :

شیر ظرفشویی دوکاره چیست و چرا شیر دومنظوره تهیه کنیم؟ برخی افراد با بیماری های خاص مثل بیماران کلیوی ناچار به استفاده از آب تصفیه شده میباشند. لذا برای دسترسی به آب تصفیه شده استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیشنهاد میگردد که برای به دست آوردن آب تصفیه شده خالص باید علاوه بر دستگاه تصفیه آب، یک شیر مجزا نیز جهت خروج آب خریداری کرد.

کارخانه های سازنده شیرآلات در این زمینه با تولید شیر ظرفشویی دوکاره یا دو منظوره ما را از خرید یک شیر مجزا برای تصفیه آب بی نیاز کرده اند.

البته استفاده از آب تصفیه شده به تمامی افراد اعم از کودکان و بزرگسالان، افراد سالم و دارای بیماری توصیه میشود.

شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی دو منظوره راسان مدل الیزه
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرف شویی رابو دو منظوره مدل البرز
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی دوکاره تضمین تک مدل ویژن
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی تصفیه دار فیروزه مدل فراز

عملکرد شیر دو کاره ظرفشویی :

شیر دوکاره با استفاده از دو خروجی آب خود امکان استفاده از آب شهری و آب تصفیه شده را از یک شیر آشپزخانه فراهم کرده است. درست است که این شیر ها قیمت بالاتری نسبت به شیرهای معمولی دارند اما قیمت آنها با توجه به کارایی شان قابل درک و توجیه است. این شیرهای دو کاره ظرفشویی برای انجام عمل تصفیه باید به دستگاه تصفیه آب متصل شوند و به تنهایی قادر به تصفیه آب نمی باشند. شیرهای دوکاره ممکن است دارای یک علمک باشند که هم خروجی آب شهری و هم خروجی آب تصفیه بر روی آن تعبیه شده است و یا دارای دو علمک مجزا برای خروجی ها باشند. در خروجی آب تصفیه قبل از اینکه آب از خروجی بیرون بیاید از آب شیرین کن عبور می کند.

شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی تصفیه دار راسان مدل لیزا
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی دو منظوره کسری مدل آرامش
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرف شویی رابو دو منظوره مدل البرز
شیر دوکاره ظرفشویی
شیر ظرفشویی تصفیه دار راسان مدل راشل
انواع شیرهای ظرفشویی دومنظوره :

 شیرهای ظرفشویی دوکاره در انواع مختلف شاوری، فنری، پایه بلند، معمولی و … طراحی و تولید شده اند.

عیب شیرهای ظرفشویی دومنظوره:

 تنها عیب قابل توجه در بعضی از این شیرها این است که چون آب شهری و آب تصفیه هر دو از یک مسیر عبور می کنند، برای داشتن آب تصفیه خالص باید چند ثانیه ای شیرآب را باز گذاشت تا باقیمانده آب شهری که در مسیر بوده خارج شود.

دسترسی به طیف وسیعی از محصولات و تنوع بالایی از رنگ، طرح، قیمت و امکان مقایسه محصولات در بازار آنلاین سرام پخش ارمغان شفافیت را برای مصرف کنندگان خواهد داشت . در واقع مصرف کنندگان در این پلتفرم امکان انتخاب هزاران محصول را بر اساس دسته بندی های کیفی ، رنگ ، سایز و قیمت خواهند داشت.

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *