پرسش و پاسخ
ما در آپارات

کاشی خیام میبد، اولین تولیدکننده کاشی ست دیواری و کف

كاشي خيام میبد، اولين توليدكننده كاشي ست ديواري و كف

کاشی خیام میبد، اولین تولیدکننده کاشی ست دیواری و کف با یک طرح و رنگ براساس سلیقه شما.

شرکت کاشی و سرامیک خیام با بهره‌گیری از پرسنل باتجربه و کارآزموده و جدیدترین فناوری در شهر تاریخی و زیبای میبد برترین و مرغوب‌ترین تولیدات خود را مطابق با استانداردهای جهانی در مسیر مشتری‌مداری، تغییر نگرش در سبک زندگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کاشی خیام میبد، اولین تولیدکننده کاشی ست دیواری٩٠*٣٠  و  کف۶٠*۶٠ با یک طرح و رنگ براساس سلیقه شما می باشد.

 

کاشی خیام میبد، اولین تولیدکننده کاشی ست دیواری و کف

طرح دکوراسیون پرادو ۹۰*۳۰ خیام-پانچ کنیک

 

کاشی خیام میبد، اولین تولیدکننده کاشی ست دیواری و کف

طرح دکوراسیون کراون ۶۰*۶۰ کاشی خیام-پانچ ساده

 

یکی از نکاتی که در انتخاب کاشی و سرامیک منزل یا محل کار باید در نظر گرفت، همنشینی رنگ برای کف و دیوار محیط داخلی منزل و دکوراتیو منزل؛ آشپزخانه، سالن، لابی، اتاق‌خواب و محل کار می‌باشد. با توجه به گستردکی و تنوع طرح و رنگ و سایز شما می‌توانید با محدود کردن انتخاب خود در سایز ۹۰*۳۰ و یا ۶۰*۶۰ در کاشی خیام، انتخابی راحت‌تر و بهتر از طرح و رنگ‌هایی ست شده برای کف و دیوار، که خانه شما را دلنشین‌تر می‌کند، داشته باشید و محیط خود را برای هر فردی دلپذیر کنید.

شما می‌توانید زیبایی هم‌نشینی طرح و رنگ‌های سایز ‌۹۰*۳۰ و ۶۰*۶۰ کاشی و سرامیک خیام میبد در کف و دیوار را از اینجا  ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک  کارخانه-کاشی-خیام/www.cerampakhsh.com/mag ” مراجعه نمایید.

 

 


[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

مشاهده این مطلب
نکاتی درباره خرید کاشی سرامیک کف

نظرات ۰

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از