پرسش و پاسخ
ما در آپارات

نحوه انتخاب کاشی های آشپزخانه

نحوه انتخاب کاشی های آشپزخانه

نحوه انتخاب کاشی های آشپزخانه

۱ -با دقت انتخاب کاشی های آشپزخانه

نحوه انتخاب کاشی های آشپزخانه |

انواع مختلفی از آشپزخانه کاشی به کاشی های لعاب آجر جلا کاشی دیوار کاشی و موزاییک تقسیم وجود دارد. در آشپزخانه و سایر مناطق بزرگ فضا، اولین انتخاب برای کاشی دیوار کاشی لعاب مات و یا صاف است، بسیار آسان برای تمیز کردن، شما همچنین می توانید ایجاد اثر “مد روز”. کاشی کف مواد بهترین انتخاب کاشی های لغزش غیر مات برای جلوگیری از آشپزخانه سوپ سوپ آب لغزنده زمین، تصادفی ناشی از مسائل امنیتی است.

۲- انتخاب رنگ آشپزخانه کاشی

برجسته اثر تغییر فضای آشپزخانه کاشی های تیره دیگر تنها گزینه است. کاشی های رنگ روشن کمک به گسترش مشاهده فضای در فضای آشپزخانه کوچک برای ایجاد بیشتر مد بیشتر و بیشتر پس از مصرف کنندگان به دنبال. رنگ سفید خالص به دنبال محبوب ترین رنگ است که حتی هر گل تیره لازم نیست یا twills، الگوهای فقط مزین به خطوط رنگی و گل، احساس شیک و روشن را می توانید. نور آبی رنگ سیب سبز، نور بنفش و سایر رنگ های سرد کاشی نیز بسیار محبوب است و آنها اغلب با کاشی های سفید هموار کرد.

۳- مفهوم آشپزخانه کاشی «دکوراسیون»

کاشی دیوار تک زیبا خود به نظر می رسد: پس زمینه ساده و الگوی روشن است. پر دیوار اغلب خیره کننده، هرج و مرج را هموار می تواند تکرار شود. بنابراین، انتخاب کاشی نیز باید از منظر دکوراسیون باشد. کاشی و سرامیک سایز کوچک تبدیل به محبوب امروز, کاشی های مربع کوچک می تواند بسیاری از تغییرات غیر منتظره را فقط ۵ تا ۱۳ سانتیمتر و کاشی های کوچک نیز موجود است به عنوان یک دکوراسیون است ایده آل برای دیوارهای آشپزخانه کوچک و برخی از مشخصات کاشی سرامیکی کوچک است، اثر عالی است .

[icon name=”tags” class=”” unprefixed_class=””] نحوه انتخاب کاشی های آشپزخانه


#کاشی # سرامیک #سرام پخش
[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]
[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments