پرسش و پاسخ
ما در آپارات

Keramir با SACMI PH3800 بر سایزهای جدید متمرکز می شود

sacmi

Keramir با SACMI PH3800 بر سایزهای جدید متمرکز می شود

پرس جدید که به سامانه تعویض سریع قالب CRS مجهز است، شرکت مستقر در سنت پترزبورگ را قادر خواهد ساخت تا از لحاظ فناوری، گام بزرگی رو به جلو بردارد.

Keramir که تولید کننده کاشی سرامیکی مستقر در سنت پترزبورگ است، به عنوان بخشی از برنامه ارتقای دستگاهی و با هدف توسعه مدل‌ها و سایزهای جدید کاشی، پرس جدید PH3800 از Sacmi را نصب و راه‌اندازی کرده است. این پرس شرکت روسی مذکور را قادر خواهد ساخت تا طیف خود را با معرفی سایزهایی تا mm 600×۳۰۰ و mm 500×۲۰۰ گسترش دهد و در نظر دارد تا از آن جهت ورود به بخش‌های جدید بازار استفاده نماید.

این پرس به سامانه CRS از Sacmi جهت تعویض سریع قالب با تثبیت‌ کننده‌های مغناطیسی دائمی و یک وسیله جابجا کننده و هم‌راستا کننده مجهز است که اجازه می‌دهد تا قالب توسط یک اپراتور منفرد و بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری داخل شود و به موجب آن زمان‌ها و ابعاد را کاهش می‌دهد و منجر به افزایش ایمنی می‌شود.

به لطف همکاری عالی بین تیم Sacmi و کارکنان فنی Keramir، پرس در هماهنگی کامل با طرح‌بندیِ (لی‌آوت) دستگاهی موجود و بدون نیاز به کار ساختمانی در کارخانه نصب شد. پشتیبانی پس از فروش با حضور در بازار محلیِ Sacmi Moscow تضمین می‌شود.

sacmi


#کاشی #سرامیک #سرام_پخش

[flm_button link_address=”http://cerampakhsh.com/mag” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”گردآوری شده توسط: پایگاه اطلاع رسانی کاشی و سرامیک سرام پخش” font_family=”Shabnam” button_size=”XS” button_color=”Light” button_style=”Border” button_hover=”HoverB-Dark” rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments