پرسش و پاسخ
ما در آپارات

افتتاح فروشگاه روکاسرام در اصفهان

افتتاح فروشگاه روکاسرام در اصفهان

افتتاح فروشگاه مرکزی روکاسرام در اصفهان

روکا سرام با تولید متراکم‌ترین و مستحکم‌ترین محصولات لوکس پرسلان در طرح و رنگ‌های خیال‌انگیز تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای شما خلق می‌کند.
شناسایی و برآورده‌سازی خواسته‌ها و نیازهای مشتریان، حفظ و تقویت بازارهای موجود و توسعه بازارهای جدید، بهبود مداوم کیفیت از طریق ارزیابی مداوم و موثر فرآیندها، ارائه آموزش های عملی و تئوری هدفمند و برنامه‌ریزی شده مستمر و اثربخش، استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه محصولات با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتر چشم انداز تولید روزانه بیش از ۳۰۰۰۰ مترمربع و صادرات حداقل ۵۰% تولیدات شرکت از ارزش بنیادی روکاسرام برای قرارگیری در جمع برترین برندهای کاشی و سرامیک دنیا می‌باشد.
روکاسرام که به تغییر نگرش در سبک زندگی و خلق ارزش‌های پایدار اعتقاد راسخ دارد در این راستا و هدف به عنوان مجموعه‌ای نوآور با تکیه بر نوآوری متخصصین ایرانی و بین‌المللی در جهت تولید انواع محصولات کاشی و سرامیک با شعار “رویای خود را با ما دکور کنید” سعی در شگفتی و خلق زیبایی در زندگی شما می‌باشد.

رویکرد روکاسرام با افتتاح نمایندگی‌های انحصاری سعی در آن دارد تا شما راحت‌تر زیبایی را انتخاب می‌کنید.
این بار با بررسی و امکان‌سنجی با افتتاح فروشگاه انحصاری در اصفهان سعی در معرفی هر چه بهتر و بیشتر محصولات باکیفیت و مستحکمی همچون به سان الماس تولیدی کارخانه روکاسرام را در تنوع طرح و رنگ و سایز به شما معرفی و ارائه کند.

شما می‌توانید با حضور در نمایندگی‌های انحصاری روکاسرام در اصفهان و یزد از محصولات روز این شرکت بازدید کرده و تا بتوانیم بهترین‌ها را در تنوع طرح، رنگ و سایز معرفی کنیم و خدمات ناب را به شما ارائه کنیم.


اینستاگرام ما را دنبال کنید

مشاهده این مطلب
افتتاح فروشگاه نمایندگی انحصاری روکاسرام
۰

نظرات ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *