پرسش و پاسخ
ما در آپارات

طرح کاشی و سرامیک حمام سال ۲۰۲۰

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

کاشی و سرامیک حمام در طراحی و دکوراسیون سرویس های بهداشتی نقش مهمی دارند. اگر دوست دارید فضای لوکس و لاکچری به سرویس های بهداشتی منزلتان بدهید با سرام پخش همراه باشید و ۵ طرح کاشی و سرامیک حمام سال ۲۰۲۰ را بشناسید.

۱- کاشی های مدل چوبی برای کف حمام

طرح کاشی و سرامیک حمام سال ۲۰۲۰ | کاشی های چوبی به تازگی شروع به جذب مشتری در بازار کرده اند و مدتی است که رواج یافته اند. با برنامه ریزی و گرفتن ابعاد کف حمام، می توانید این کاشی ها را در ابعاد مناسب در حمام منزل نصب کنید. این کاشی و سرامیک حمام این امکان را به شما می دهد تا از کنار هم قرار دادن کاشی ها، الگوهای مختلفی را بتوانید به دست بیاورید. این کاشی ها بیشتر برای نصب در حمام به کار می روند؛ چرا که مقاومت بیشتری در برابر لکه و رطوبت آب دارند. برای به دست آوردن ظاهری جذاب و زیبا از این کاشی ها، می توانید آنها را با دیگر کفپوش ها یا مواد پوشاننده کف از جمله سنگ های کفپوش و… ترکیب کنید. این سبک غیر منتظره و عجیب اما زیبا، باعث افزایش زیبایی و جذابیت کفپوش سرامیکی می شود.

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

۲- کاشی مرمر در الگوهای متنوع و ابعاد بزرگ تر

مرمر ماده ای با کیفیت بالا است که به دلیل زیبایی خیره کننده ای که دارد، دچار محبوبیت شده است. این سنگ طبیعی و شفاف، به دلیل لوکس بودن و زیبایی منحصر به فرد، بیشتر در بناهایی از جمله کاخ ها و عمارات به کار می رود. به تدریج این سنگ زیبا، به خانه ها و مکان های کوچک تر نیز ورود پیدا کرد و توانست ظاهر خانه ها را جذاب و زیبا کند. با رشد فناوری و حمل و نقل این امکان برای صنعتگران فراهم شد تا بتوانند با استفاده از این سنگ طبیعی، به تولید کاشی های متنوع و گوناگون بپردازند؛ در نتیجه صاحبان خانه ها نیز توانستند آنها را مورد استفاده قرار دهند. کاشی های مرمر معمولا در مقیاس بزرگ کاربرد دارند. این کاشی ها، در عصر حاضر در محیط هایی از جمله حمام، سرویس بهداشتی و.. به کار     می روند؛ قطعا در سال ۲۰۲۰ روند استفاده از آنها، با افزایش مواجه خواهد شد.

مشاهده این مطلب
جهش سود ۱۵۰ درصدی کلوند در سال ۹۷

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

۳- کاشی و سرامیک حمام متالیک فلزی

در سال ۲۰۲۰، بدون شک کاشی های متالیک فلزی از دسته کاشی هایی به شمار می روند که مجددا روند افزایشی پیدا کرده و در طراحی های دکوراسیون استفاده می شوند. کاشی فلزی به دلیل براق بودن و بازتاب جالب و بی نقص نور، می تواند یکی از مناسب ترین کاشی ها برای استفاده در محیط هایی از جمله کف حمام و… باشد. این کاشی با ویژگی های برتری که دارد، می تواند به حمام ظاهری زیبا و درخشان بدهد. در حال حاضر، شاید این کاربرد کاشی های متالیک رایج نباشد اما در سال های آینده، قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

۴- کاشی های بزرگ

کاشی ها همچنان در حال افزایش سایز و ابعاد هستند و بزرگتر و بزرگتر می شوند؛ به طوری که ابعاد برخی از آنها تا ۴۸ اینچ نیز می رسد. کاشی هایی با ابعاد بزرگ، بیشتر برای محیط های بزرگ و وسیع مناسب به نظر می رسند. این کاشی ها در محیط های کوچک ممکن است با مشکل نصب مواجه شوند؛ با توجه به این موضوع، محیط در نظر گرفته شده باید واجد شرایط نصب باشد تا نتیجه مد نظر را فراهم کند.

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

۵- کاشی های مدرن

کاشی های مدرن با دارا بودن خطوط مدرن، الگوهای جدید و شفافیتی که نسبت به دیگر کاشی و سرامیک حمام ها دارند، توانسته اند از کاشی های برتر سال ۲۰۲ باشند. تولید کنندگان کاشی های مدرن با روشی جدید، قادر به تولید این نوع کاشی ها هستند تا آنها را همانند سنگ های طبیعی جلوه دهند. این نوع کاشی ها، در سال ۲۰۲۰ محبوبیت پیدا می کنند و در محیط هایی از جمله حمام، سرویس بهداشتی و… نصب می شوند. انتخاب کاشی مناسب برای حمام، می تواند چالش برانگیز باشد. از آنجایی که کاشی ها تنوع زیادی دارند، شما باید نوع کاشی، رنگ، ابعاد و… آن را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید و سعی کنید در این زمینه دست روی بهترین ویژگی ها بگذارید.

مشاهده این مطلب
مشکلات عمده صنعت کاشی و سرامیک

طرح کاشی و سرامیک حمام سال 2020

 


اینستاگرام ما را دنبال کنید

نظرات ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *