پرسش و پاسخ
ما در آپارات

بزرگترین صادرات قرن مصالح ساختمانی به قطر

بزرگترین صادرات قرن مصالح ساختمانی به قطر

بزرگترین صادرات قرن با سرام پخش رقم خورد

بزرگترین صادرات مصالح ساختمانی ایران به کشور قطر توسط سرام پخش صبح پنجشنبه، سی ام بهمن ماه ۱۳۹۹، در Market Place سرام پخش اعلام وصول شد.

به گزارش تیم سرام پخش، بزرگترین پروژه ساختمانی کشور قطر از طریق پلتفرم Market Place سرام پخش محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرد و بدین ترتیب بزرگترین سفارش صادراتی قرن را با حجم حدود ۵۰۰۰ تریلی کاشی و سرامیک ایرانی می باشد، رقم خورد.

این سفارش با مشاهده و انتخاب آنلاین محصولات، بیش از  پنج هزار تریلی کاشی و سرامیک و پرسلان و موزاییک در سایزهای مختلف و برندها و کارخانجات مختلف کشور ایران می باشد، از لحاظ حجم و و تنوع در نوع خود بی نظیر می باشد.

مارکت پلیس سرام پخش چیست؟

بزرگترین صادرات قرن مصالح ساختمانی به قطر |  سرام پخش، استارت آپ برتر استان یزد ، بازار آنلاین کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، شیرالات و اکسسوری های ساختمانی، عرضه کننده تمامی تجهیزات نصب کاشی و سایر کالاهای مرتبط با حوزه دکوراسیون است. فروشگاه آنلاین سرام پخش بگونه ای طراحی شده تا با ساده ترین و سریع ترین مسیر ممکن، مشتریان را به سمت محصول موردنظر خود راهنمایی می کند. پس از نهایی کردن خرید، محصول از طریق نزدیک ترین فروشنده به محل پروژه خواهد شد.

مارکت پلیس یا Market Place سرام پخش پلتفرمی است که در آن فروشندگان کالاهای ساختمانی مختلف در هر نقطه ای از ایران می توانند به صورت آنلاین محصولاتشان را بفروش برسانند. در این روش فروشگاه سرام پخش کالایی را عرضه نمی کند، بلکه به مغازه داران و عرضه کنندگان محصولات ساختمانی امکان طراحی فروشگاه مجازی را می دهد تا از طریق آن بتوانند کالا را به مشتریان بفروشند.

مشاهده این مطلب
بازار داغ قطر میزبان کالاهای تولید یزد

مارکت پِلِیس سرام پخش فضایی برای عرضه و تقاضای مصالح ساختمانی در مقیاس گسترده می باشد که علاوه بر تقویت بازار مصالح ساختمانی ایرانی، چشم انداز خوبی از سلیقه مشتریان و پیش بینی بازار پیشروی این صنعت به تولیدکنندگان و بازاریابان می دهد.

 

 

بزرگترین صادرات قرن مصالح ساختمانی به قطر

بزرگترین صادرات قرن مصالح ساختمانی به قطر


اینستاگرام ما را دنبال کنید

۰

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *